Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Abdullah Gül Üniversitesi 2010 yılında Kayseri’de kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Türkiye Cumhuriyeti’nin 11. Cumhurbaşkanlığı görevini üstlenen Abdullah Gül’den almıştır. Abdullah Gül Üniversitesi’nde 6 fakülte, 2 yüksekokul ve 1 enstitü ile birlikte rektörlüğe bağlı bölümler bulunmaktadır. Üniversitenin rektörlüğünü ise Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu yapmaktadır.

Üniversitenin merkezi Sümer Kampüsü’nde yer almaktadır. Aynı zamanda Abdullah Gül Üniversitesi’ne ek olarak Mimar Sinan Kampüsü’de bulunmaktadır. Kayseri’nin merkezi bölgelerinden olan Sümer’de yer alan Abdullah Gül Üniversitesi, ulaşım açısından da kolay bir bölgede yer almaktadır.

Erasmus Öğrenci Değişim Programı’nda da yer alan üniversite, bu yolla öğrencilerine yurtdışında eğitim alabilme imkanı sağlamaktadır. Her üniversitede yer alan kütüphaneler ile birlikte bu üniversitenin içerisinde spor tesisi de yer almaktadır.

Tarihi bir doku ile iç içe tasarlanan Abdullah Gül Üniversitesi’nin öğrenci işleri numarası da bulunmaktadır. 0352 224 88 00 numarasını tuşlayarak üniversitenin öğrenci işlerine bağlanabilirsiniz. Üniversite ile ilgili bilgiler alabileceğiniz bu numaradan aynı zamanda öğrencilik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *