Airfel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1999 yılında klima markası olarak Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Airfel, kısa süre içerisinde büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. 2001 yılında Sanyo Holding ile birleşen Airfel, şirketini daha büyük bir hale getirerek kombi sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. İklimlendirme teknolojisini kullanan firmalar arasındaki Airfel, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

2005 yılında Japon markası Daikin tarafından satın alınan Airfel, bu tarihten sonra önemli markaların dağıtıcısı olmaya da başlamıştır. Türkiye’de bulunan fabrikalarında üretimlerini yapan Airfel, Sakarya’da bulunan fabrikalar ile dünya genelinde 30 kadar ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Kombi, klima ve radyaötr ürünleri için hizmet veren Airfel, distribütörlük ve servis hizmetleri de sunmaktadır.

Pek çok farklı noktada servisi ve şubesi yer alan Airfel, geniş bir hizmet ağına sahiptir. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendiren Airfel, geri dönüşleri daha iyi bir şekilde değerlendirebilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Airfel çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 999 0 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Müşteri temsilcileri günün yoğunluğuna göre sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *