Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Son yıllarda Türkiye’de giderek yaygınlaşmaya başlayan doğalgaz, kullanım kolaylığı, güvenliği ve ekonomik fiyatları sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Gündelik ihtiyaçların karşılanabilmesi için gerekli olan doğalgazın ülke genelinde evlere ve iş yerlerine kadar gelmesini sağlayan firmalar bulunmaktadır.

Doğalgaz firmaları bölgelere göre ayrılmıştır. 2007 yılında kurulan Aksa Ordu Giresun Doğalgaz ise Ordu ve Giresun illerinde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Ordu Giresun Doğalgaz, Ordu ve Giresun bölgesindeki doğalgazın dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumludur.

Aksa Ordu Giresun Doğalgaz firmasının 444’lü ve üç haneli iki ayrı çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezleri aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, fatura sorgulayabilir ve size en yakın hizmet bürolarının güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstek, soru, görüş ve önerilerinizi de paylaşabileceğiniz çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 4 187 ve 187 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Bu numaraları aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri çağrılarınıza cevap verecektir. Doğalgaz konusunda profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firma ile ilgili olan şikayetlerinizi ve arıza bildirimlerini de bu numaralar üzerinden yapabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *