Akut Hastanesi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2012 yılında İzmir Gaziemir ilçesinde hizmet vermeye başlayan Özel Akut Hastanesi, kalp ve damar cerrahisi alanlarında hizmet sunmaktadır. Hastane içerisinde 40 adet standart oda, 2 engelli odası ve 3 adet ameliyathane salonu yer almaktadır. Profesyonel, tecrübeli ve uzman personelleri ile hizmet sunan Özel Akut Hastanesi teknolojinin en son imkanlarından da yararlanmaktadır.

Yeni nesil gelişmeleri takip eden ve teknolojiden yararlanarak sağlık hizmetleri sunan Özel Akut Hastanesi, genç ve dinamik kardiovasküler cerrahi ekibiyle ve malzeme çeşitliliğiyle hastalarına güvenilir tedavi hizmeti sunmaktadır. Akut kalp ve damar hastanesi olarak hizmet vermeye devam eden Özel Akut Hastanesi her geçen gün hizmet kalitesini artırmaktadır.

Alanında uzman olan doktorlar ile hizmet sunan Özel Akut Hastanesi’nin çağrı merkezini arayarak randevu alabilir, doktorlar ve poliklinik hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Akut Hastanesi’nin resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak da yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Akut Hastanesi’nin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 221 30 40 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Bu numara üzerinden hastane ile ilgili istek, şikayet, öneri ve görüşlerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *