Aldo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Montreal Kanada’da genel merkezi bulunan ve 1972 yılında Aldo Bensadoun tarafından kurulan ünlü marka ayakkabı konusunda geçmişten kalan gelenekleri günümüz moda trendleriyle buluşturarak piyasanın en iyileri arasında yer almayı başarmaktadır. Yan kuruluşlara da sahip olan markanın yan kuruluşları arasında Call It Spring, Aldo Accessories, Aldo Israel Ltd. yer almaktadır.

Aldo Bensadoun’un oğlu olan David Bensadoun şu an şirketin başında yer almaktadır. İlk mağazalarını 1978 yılında açan Aldo, büyüme konusunda hızlı bir şekilde hareket ederek 1980 yılında 95. mağazasını açmayı başarmıştır. 1991 yılında Aldo dünya çapında tam 200 adet mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

2012 yılında 40. yaşını kutlayan ünlü marka 2013 yılında Türkiye pazarında da ilk satış mağazasını açmıştır. Kısa bir sürede Türkiye’deki müşterilerine de kaliteli hizmet vermeye başlayan Aldo 41 ülkede bayilikleri vasıtasıyla hizmet sunmaktadır. Spor ayakkabı, bot, çizme, cüzdan, sandalet ve çanta gibi pek çok farklı ürün seçeneği sunan Aldo, Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Mersin’de mağazalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Aldo markasının aynı zamanda çağrı merkezi de bulunmaktadır. Aldo çağrı merkezine erişmek isterseniz 0850 502 48 88 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *