Aleyna Tilki Facebook İnstagram Twitter İletişim Telefon Numarası

28 Mart 2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki, henüz küçük olan yaşında pek çok farklı başarıya imza atmıştır. Aleyna Tilki’nin annesi Trazbonlu, babası ise Konyalıdır. Aslen Konya doğumlu olan Aleyna Tilki babasının mesleği sebebiyle sürekli olarak şehir değiştirmiştir. İzmir’de yaşantısını sürdüren Aleyna Tilki ailesi ve babasının işi sebebiyle İstanbul’a taşınmıştır.

İzleyenlerinin karşısına ilk kez Acun Ilıcalı’nın programıyla çıkan Aleyna Tilki bu yarışmada büyük bir dikkat çekmiştir. Yarışma sonrasında Emrah Karaduman’dan teklif alan Aleyna Tilki yayınladığı Cevapsız Çınlama adlı şarkısıyla ünlenmeye başlamıştır.

Sanat dünyasında her geçen gün daha da ileriye doğru giden Aleyna Tilki, son yılların parlayan yıldızları arasında yer almaktadır. Yarışma programı ile başlayan müzikal yolculuğunu sürekli bir adım öteye taşıyabilmeyi başaran Aleyna Tilki, piyasaya girdiği ilk günden beri adından sık sık söz ettirmeyi başarmıştır.

Emrah Karaduman ile iyi bir ikili olmayı başaran Aleyna Tilki, hakkında çıkan magazin haberleriyle de sürekli olarak gündeme gelmektedir. Sosyal medya hesaplarını da etkili ve aktif bir şekilde kullanan Aleyna Tilki’ye resmi sosyal medya hesapları üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 1

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *