Allianz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Allianz Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 08503999999

Türkiye’de hizmet veren birbirinden farklı pek çok sigorta şirketi bulunmaktadır. Bu sigorta şirketlerinden biri de “Hayatta hiçbir şey ihmale gelmez” mottosu ile birlikte ön plana çıkan marka Allianz SE oluyor. Allianz Sigorta ile birlikte pek çok açıdan önlemlerinizi alacağınız şekilde sigorta güvencesi içerisinde kendinizi koruyabilir ve pek çok sigorta türleriyle beraber kasko, trafik, ev sigortası veya diğer çeşitli sigorta türleriyle beraber kendinizi koruyabilirsiniz.

Allianz Markası Kimin?

Yabancı bir marka olan Allianz Türkiye, sadece ülkenin şubesi olarak bulunmaktadır. Bu marka, genel merkezi Almanya’da bulunurken kuruluş yeri de Almanya olup aynı şekilde marka olarak da Almanya’nın markasıdır. 1980 yıllarında kurulan Allianz 2020 verisine göre 150 binden fazla çalışanıyla beraber dünyada en önemli markalardan biri olarak bilinmektedir.

Allianz Türkiye Hangi Sigorta Türleri Bulunuyor?

Temel olarak markanın müşterilerine sunduğu sigorta türü olarak Araç Sigortaları, Özel Sağlık Sigortaları, Ev ve İş Yeri Sigortaları, BES ve Seyahat Sigortası gibi sigorta çeşitleri bulunuyor.

Geliştirilmiş araç kaskosu, akıllı kasko, tamamlayıcı kasko, zorunlu trafik sigortası, garanti sigortaları gibi pek çok araç sigortası türleri içerisinde tüketici olarak bir seçim yapabilirsiniz. Merak ettikleriniz varsa bu konuda Allianz müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu konuda son derece titiz bir müşteri hizmetleri çağrı merkezi bulunan markadan sigorta ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Allianz hasar Telefon Numarası: 08503999999

Allianz’in Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Hangileridir?

Sağlık sigortanız varsa ve bu Allianz tarafından sağlanan bir sağlık sigortası ise, anlaşmalı sağlık kurumlarına gittiğinizde tedavi masraflarınız poliçe limitleri dahilinde sizlere ücretsiz olarak sağlanır. Tamamı Allianz Sigorta tarafından karşılanan bu masraflarda hiçbir şekilde ödeme yapmadan en iyi şekilde kendi sağlığınızla ilgili tedavi süreçlerinizi tamamlarsınız.

Elbette Allianz anlaşmalı sağlık kurumlarında SGK ile anlaşmalı branşlarda ve SGK ile anlaşmalı hekimlerde gerçekleşecek tedavi süreçlerinizde sizlere yardımcı olmakta, tüm süreçlerinizde destek sağlamaktadır. Bu konuda merak edilen sorularınızı da Allianz iletişim numarası üzerinden sorgulayabilir ve ön bilgi alarak da istediğiniz sağlık kuruluşundan siz de faydalanabilirsiniz.

Allianz Anlaşmalı Oto Servisleri

Anlaşmalı kurumlar olarak sağlık kuruluşu gibi Allianz’in aynı şekilde araç servisleri olarak da anlaşmalı olduğu oto servisleri bulunuyor. Bu noktada oto servisleri seçiminizde servis türü, il ve ilçe seçerek bu konuda tüm anlaşmalı servisleri listeleyeceğiniz kendi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz. Bunun için https://www.allianz.com.tr/tr_TR/anlasmali-kurumlar/anlasmali-oto-servisleri.html#/ adresinde yer alan bilgiler dahilinde anlaşmalı oto servislerine giderek araçlarınızın daha güvenli ve garantili şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Allianz Mobil Uygulaması Var mı?

Sigorta şirketi Allianz’den faydalanmanız halinde 0850’li Allianz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak daha fazla bilgi talebinizi hızlıca gerçekleştireceğiniz gibi isterseniz mobil uygulama indirerek de bu konuda bilgi ve destek alacağınız şekilde kendi sigorta poliçenize giriş yaparak güncel poliçe içeriğinizi inceleyebilirsiniz.

Allianz Hasar Anında Neler Yapılmalıdır?

Eğer sigorta şirketi Allianz ise hasar anında kaskodan faydalanmak için neler yapacağınıza dair bu konuda Allianz internet sitesini inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde sadece araç kazaları değil aynı şekilde sağlık tazminatı, ev veya iş yeri hasarlarıyla ilgili de genel olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konuda https://www.allianz.com.tr/tr_TR/hasar-islemleri/hasar-aninda.html adresinde yer alan bilgiler dahilinde Allianz’in bilgi sayfasından yararlanabilirsiniz.

Allianz bugün sosyal medya hesaplarıyla birlikte sigortacılık alanında aktif şekilde de kullanım sağlıyor. Bu konuyla ilgili tüm sosyal medya hesaplarını aşağıdaki listeledik. İletişim kurmak istediğiniz ağ üzerinden her zaman iletişimde olabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ALLİANZ Facebook

ALLİANZ Twitter

ALLİANZ İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *