Altus Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Altus beyaz eşya markası Türkiye’de 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Buzdolabı, ankastre sistemleri, teknolojik cihazlar ve küçük ev aletleri sunan Altus, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmektedir. Arçelik markasının kalite ve güvencesiyle ürünlerini hedef kitlesine sunan Altus, ilk başlarda sadece Türkiye içerisinde üretimine başlamıştır. İlerleyen süreçlerde ise ünlü marka Romanya ve Rusya dahil olmak üzere 11 ayrı üretim tesisinde üretimlerine devam etmektedir.

Türkiye’deki köklü beyaz eşya markaları arasında bulunan Arçelik A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam eden Altus her eve girmeyi hedefleyen ürünler sunmaktadır. Üretime başladığı ilk yıllardan beri sürekli olarak hizmet kalitesini geliştiren Altus, aklınıza gelebilecek neredeyse tüm elektronik ürünleri sizlere sunmaktadır.

Dayanıklı ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle müşteri kitlesine sunan Altus, beyaz eşya konusunda son derece iddialı bir markadır. Her kişinin bütçesine uygun olabilecek ürünler ile dikkat çeken Altus’u tercih ederek sizler de beyaz eşya ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Altus aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunan firmalar arasındadır.

Altus çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 888 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *