Anadolujet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503332538

Anadolujet Bilet Satış için acente telefon numarası: 08503025493

Anadolujet Bilet Değişiklik için acente telefon numarası: 08508404805

Türkiye’nin en büyük havayolu şirketi THY, Türk Hava Yolları şirketinin markası olan Anadolujet, Anadolu’nun havayolu ulaşımı konusunda kurulmuş olan ve bugün, Türkiye’de her vatandaşın en iyi şekilde ekonomik çözümlerle uçuş yolunu kullanmasını sağlayan markadır. 36 uçağa sahip filosuyla beraber 43 havalimanında ve toplamda 80 parkur ile beraber uçuş gerçekleştiren bir marka olmuştur.

THY’nin yanı sıra daha ekonomik koşullarda, ücretsiz ikram ve ücretsiz bagaj hakkı gibi seçenekleriyle birlikte ekonomik uçuş avantajlarını sizlere sunan Anadolujet, 2020 Mart ayında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dış hatlara uçuş tarifesine de başlamıştır. Bugün 16 farklı ülkede bulunan 26 hat ile birlikte uçuş ağını genişletmiş bir markadır.

Herhangi bir bilet alışverişinizde oluşacak her türlü soru veya sorunda doğrudan Anadolujet müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşebilir, 0850’li telefondan direkt destek alabilirsiniz. En iyi şekilde alacağınız destek sayesinde, 7-24 destek alabilir ve telefon ile anında görüşebilirsiniz.

Online Bilet Alınıyor mu?

THY’nin alt markası olarak, en hesaplı ve ucuz uçak hizmetleri olarak bilinen Anadolujet, bugün çeşitli indirim ve kampanyaları ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Uygun fiyatlı uçak biletlerinde online bilet alışverişlerinizi istediğiniz her zaman yapabilirsiniz. Anadolujet’in kendi internet sitesinde yer alan online bilet, online check-in veya ücretli koltuk seçimi gibi seçeneklerin yanı sıra araç kiralama gibi çok daha özel, spesifik alanlarda da hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz.

Anadolujet Araç Kiralama Nedir?

Uçuş sonrası gerekli karayolu yolculuğu için istediğiniz şehre indikten sonra araç kiralama seçeneklerinden anında faydalanabilirsiniz. Bu noktada AnadoluJet markasının işbirliği yaptığı marka ise Enterprise markasına ait olan Alamo markasıdır.

Herhangi bir neden ile geleceğiniz farklı bir şehirde, araç ihtiyaçlarınızı Anadolujet güvencesiyle karşılayabilirsiniz. Size özel fiyat avantajlarının yanı sıra araç kirama hizmetlerinde ekonomik çözümlerle beraber sizlerde istediğiniz şehirde aracınız anında hazır olacak şekilde hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Anadolujet çağrı merkezi ile uçak bileti satın alma işlemleri gibi araç kiralama konusunda da anında hizmet ve bilgi alabilirsiniz.

Anadolujet Online Check-in Nasıl Yapılır?

Online işlemler arasında en çok aranan ve rastlanan işlem uçak ve yolcu bilgileri ile birlikte online check-in hizmetleri oluyor. Bu konuda hem yolcu hem de uçuş seçimleriyle beraber online check-in sırasında ek hizmetler gibi pek çok konuda da geniş seçeneklere bağlı biçimde check-in işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Online Check-in İşlemi: https://online.anadolujet.com/checkin?lang=tr-TR

Online check-in için Anadolujet’ten uçak biletinizi satın aldıktan sonra bilet numarası ya da PNR kodu girip ardından soyadınızı diğer kutucuğa yazarak anında sorgulama işlemlerinizi, check-in işlemlerini başlatabilirsiniz.

Anadolujet Sosyal Medya Hesapları

Seyahat seçenekleriyle ilgili Türkiye veya dünyada pek çok ülkeyi gezmeyi istediğinizde, birbirinden farklı pek çok alternatifleri değerlendirmek önemlidir. Bu aşamada fırsatları takip etmek ve yeni yerleri keşfetmek için sizlerde Anadolujet iletişim numarası üzerinden çağrı merkezinde kampanyaları öğrenmek yerine aşağıda yer alan önemli sosyal ağlardaki sosyal medya hesaplarıyla Anadolujet’in hesaplarını takip edebilirsiniz.

Merak ettiğiniz ve aktif kullandığınız hesaplarda Anadolujet’in sosyal medya hesaplarıyla beraber istediğiniz her zaman güncel tarifelerin yanı sıra kampanyalı, günlük indirim veya özel kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

ANADOLUJET Facebook

ANADOLUJET Twitter

ANADOLUJET İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *