Aras Kargo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

ARAS KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4442552

Celal Aras tarafınca 1979 yıllarında kurulan Aras Kargo, bugün “önem taşır…” sloganıyla birlikte Türkiye’de 15 bin kişilik kadrosuyla beraber her gün 1 milyon kargo taşıyor. Türkiye’de kargo sektörü içerisinde öncü taşımacılık kuruluşlarından biri olup en iyi şekilde de geniş bir erişim ağına sahip şekilde hizmet veriyor.

çağrı merkezi numarası4442552
e-posta adresiyurtdisihizmetlermudurlugu@araskargo.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.araskargo.com.tr/trmobile/webform_aras.aspx
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma4442552 aradıktan sonra önce 4 e sonra 5e basınız. Ardından telefon aranma izni vermek için 1’e basınız. Şimdi müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
zorluk2/10
süretahmini bekleme süreniz 5dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresAdres Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul
Tel 0 (216) 538 55 00

aras kargo çağrı merkezi kısa bilgi

Bugün 14 bölge müdürlüğü ve 28 transfer merkezi ile birlikte Türkiye’de en büyük şube olmasıyla beraber 1000’den fazla şubesiyle neredeyse her şehirde, her semtte bir şube olması noktasında da yüksek bir kaliteli hizmet veriyor. Türkiye’nin geniş bir taşımacılık ağına sahip olmasıyla beraber 4500’den fazla araç filosu sayesinde de hizmet veriyor.

Aras Kargo ile ilgili kargolarınızın takibini internet sitesinden yapabilir ya da Aras Kargo müşteri hizmetleri telefonla arayıp da bilgi alabilirsiniz. Kayıp kargolarınız ya da yoldaki kargolarınızın ne durumda olduğuna dair de yine bilgilendirme desteğinden faydalanmış olabilirsiniz.

Aras kargoya direk bağlanmak için videolu anlatım:

Aras Kargo Kargomu Kaç Günde Getirir?

Kargolarınızın size kaç günde geleceğini, buna göre yapacağınız planlamada etkili bir gönderim ağı yaratmak istediğinizde bunu Aras Kargo internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki kaç günde gelir linkine tıklayıp hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo kaç günde gelir: https://www.araskargo.com.tr/tr/index.aspx?cargo=2

Çıkış ve varış illerini seçerek kargonuzun sizlere kaç günde geleceğini hızlıca öğrenebilir, erken teslim önemliyse Aras Uçak hizmetlerinden de faydalanarak hızlı bir gönderim imkanından da yararlanabilirsiniz. Bu hizmet ile beraber ek ücret ödeyip Aras Uçak desteğinden faydalanabilirsiniz.

Aras Kargo’ya ait diğer hizmetler ise Aras Günaydın, Uçak, Yurt Dışı, Tahsilatlı, Standart ve Randevulu şekilde kargo gönderimlerinizdir. Bunların tamamında çözüm odaklı hizmet sağlarken ek hizmetler ile müşteri memnuniyetini de en üst noktaya taşıyor.

Aras kargo iletişim numarası

Aras Kargo çağrı merkezine bağlanmak için 444 25 52 numarasını tuşlayabilirsiniz.

aras kargo

444 25 52 numarasını tuşlayarak Aras Kargo müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Kargonuz ile ilgili yaşadığınız bütün sorunları çözebileceğiniz Aras Kargo çağrı merkezi aracılığı ile yetkililere istek, görüş, şikayet ve önerilerinizi de iletebilirsiniz.

Aras telefon ihbarlı teslim, Aras SMS, Aras Mobil Alan ve Aras Paketleme gibi çözümleriyle beraber her zaman en iyi desteği alabilirsiniz. Ek olarak soru ve sorunlarınızda da doğrudan Aras Kargo iletişim numarası ile beraber destek alabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Aras kargo direk bağlanma

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için şu adımları izleyiniz: (23.04.2022’de güncellenmiştir)

444 25 52 numarayı arayın;

Müşteri Hizmetleri: Hoş geldiniz. Yapacağınız görüşme sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına kayıt altına alınacak ve kişisel verilerinin 6696 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Aras Kargo Yurt içi ve Yurt Dışı Taşımacılık AŞ’ye tarafından işlenecektir. Konu ile ilgili detaylı bilgilerin ve sahip olduğunuz hakların da yer aldığı aydınlatma metnini dinlemek için Yıldız’a tuşlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: Değerli müşterimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlar, sağlıklı günler dileriz. Kargonuzun son durumunu öğrenmek için biri! Size en yakın şubemizin iletişim bilgilerini öğrenmek için ikiyi adresinizden kargolarınızı da aldırmak için üçü aras burası noktasındaki kargo sorularınız için dördü menüyü tekrar dinlemek için lütfen beşi tuşlayınız.

5 i tuşlayınız.

Müşteri Hizmetleri: Kargonuzun son durumunu öğrenmek için biri. Teslimat noktası ve şifre sorularınız için lütfen ikiyi tuşlayınız.

2 i tuşlayınız.

Müşteri Hizmetleri: Değerli müşterimiz müşteri temsilcimize aradığınız gsm numarası üzerinden sizinle en kısa sürede iletişime geçmesini kabul ediyorsanız, biri kabul etmiyorsanız lütfen ikiyi tuşlayınız

2 yi tuşlayınız.

Müşteri Hizmetleri: müzik.. ve müşteri hizmetleri bağlanır.

ARAS KARGO Müşteri İletişim Formu

Kargo süreçleriniz hakkında yazılı olarak görüşlerinizi paylaşmak, yetkililere ulaşmak ve bu konu hakkında istek, şikâyet ya da öneri bildiriminde bulunmak istiyorsanız bunun için siz de aşağıdaki iletişim adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim formu üzerinde kategori ve konu seçimlerinizi yaparak iletişim bilgilerinizle beraber detaylı bir iletişim formu doldurabilir, sormak istediğiniz sorular ve hatta paylaşmak istediğiniz bilgilerle ilgili genel bir bilgilendirmede bulunabilirsiniz.

ARAS KARGO İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.araskargo.com.tr/tr/webform_aras.aspx

ARAS KARGO E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Çeşitli kampanyalar, illere ve ilçelere özel duyurular, bilgilendirmeler hakkında bilgi almak için dilediğiniz her zaman aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Aras Kargo, güvenle taşıdığı tüm kargolarınız hakkında günlere ve haftalara özel şekilde yaptığı kampanyalar hakkında siz de en iyi şekilde destek alabilir ve bilgilenebilirsiniz.

Aşağıda bulunan e-posta adresi ise, yurtdışı kargo çözümleriyle ilgili talep ve çözüm önerilerine ulaşabileceğiniz yetkililere ait e-posta adresidir. Buradan sadece yurtdışı çözümleri hakkında bili edinebilir ve görüşebilirsiniz.

Aras Kargo Yurtdışı Hizmetleri Eposta Adresiyurtdisihizmetlermudurlugu@araskargo.com.tr

ARAS KARGO Facebook

ARAS KARGO Twitter

ARAS KARGO İnstagram

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *