Arzum Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Arzum müşteri hizmetleri telefon numarası:4441800

Arzum iletişim bilgileri

1966 yılında Türkiye’de kurulan Arzum, elektronik ev aletleri sektöründeki öncü firmalar arasında yer almaktadır. Azerbeycan, Almanya, Irak ve İran başta olmak üzere toplam 45 ayrı ülkeye ürünlerinin ihracatını yapan ünlü firma geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekmektedir.

Arzum markasının 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla size yakın olan Arzum satış noktalarını ve teknik servislerini öğrenebilir ve satın aldığınız ya da almayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili de detaylı bilgi alabilirsiniz. Arzum çağrı merkezine ulaşmak için 444 1 800 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, ütü, temizlik, kişisel bakım, okka, çeyiz paketleri gibi kategorilerde hizmet sunan Arzum, 300’den fazla ürün çeşidine sahiptir. Gelişen teknolojiyle birlikte üretimlerine de hız kazandıran Arzum, bugüne kadar en değerli elektrikli ev aletleri üreticisi olmayı başarmıştır.

Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar arasında bulunan Arzum, en değerli markalar arasında ilk 10’a da girmeyi başarmıştır. 10 milyondan fazla kullanıcısı olan Arzum çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Arzum çağrı merkezi sayesinde marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Arzum servis telefon numarası

Arzum çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 1 800 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi dışında müşteri temsilcilerine bağlanmak için firmanın resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu da doldurabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri çağrılarınıza kısa bir süre içerisinde yanıt verecektir.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *