AXA Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

AXA Sigorta, yatırım bankacılığı, sigortacılık ve diğer finansal hizmetleri sağlayan ve 1816 yılında Fransa’da kurulan bir bankadır. Türkiye’de AXA Sigorta, Avrupa temsilciliklerini 1916 yılında ofis açmasıyla İstanbul’a taşımıştır. Ağustos 2008 tarihinde Oyak Sigorta’yı satın alan AXA Sigorta, Türkiye’deki faaliyetlerine devam etmiştir.

2010 yılında AXA Hayat ve Emeklilik şirketini hayat sigortacılığı alanında faaliyet göstermek için kuran AXA Sigorta, AXA Hayat ve Emeklilik ile emeklilik ve hayat sigortası şirketleri sıralamasında 10. sırada yer almıştır. 2000 üzerindeki acentesine ve 1900 adet banka acentesine hizmet vermek için Ankara, İzmir, Antalya ve Denizli bölge temsilcilikleri de bulunmaktadır.

AXA Sigorta hasar dosyanızı açabilmek için müşteri hizmetleri numarasıyla da hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca dosya sorgulaması yapabileceğiniz AXA Sigorta çağrı merkezi müşterilerine en uygun poliçeyi doğru teminatlar ve en iyi fiyat seçenekleriyle sunmaktadır.

Kasko sigortası, sağlık sigortaları, işyeri sigortaları, konut sigortaları, ferdi kaza ve seyahat sigortaları ürünlerinde iş birliği yapan AXA Sigorta’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 724 10 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı numara üzerinden banka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine gönderebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *