Bankpozitif Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bankpozitif’in kuruluş amacı butik hizmeti sunarak yapılan yenilikçi hizmet anlayışıyla farklı bir bankacılık deneyimini müşterilerine yaşatabilmektir. Kısa sürede yaptıkları yenilikçi hizmetler ile dikkat çeken ve Türkiye’nin en güçlü bankaları arasındaki yerini alan Bankpozitif, küçük ölçekli işletmelere sağladığı kredi miktarı sebebiyle 8 milyar dolara yaklaşmıştır. Küçük ölçekli işletmelere destek olarak onların üretimine de katkı sağlayan Bankpozitif aynı zamanda milli ekonomiye de katkı sağlamaktadır.

Yeni nesil bankacılık hizmetleri sunan Bankpozitif küçük ölçekli işletmelerin büyümesi adına farklı faaliyetlerde onlara destek sunmaktadır. Alanında eğitim almış personelleriyle hizmet sunan Bankpozitif bütün teknik yardım konularında da müşterilerine destek sunmaktadır. Klasikleşmiş bankacılık hizmetlerinin dışına çıkan Bankpozitif sunduğu hizmet çeşitleriyle de dikkat çekmektedir.

Şubesiz bankacılık hizmetleriyle pek çok farklı maliyet kalemini ortadan kaldıran Bankpozitif, sizlere uygun olabilecek faiz oranlarını sunmaktadır. Minimum masraf giderleriyle ekonomik bankacılık hizmetleri sunan Bankpozitif’in çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. 444 43 65 numarasını tuşlayarak Bankpozitif’in çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Banka ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz müşteri hizmetlerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *