Baymak Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1967 yılında kurulan Baymak, Bayraktaroğlu ailesi tarafından kurulmuştur. Markanın merkezi ise Türkiye’dedir. Kurulduğu ilk yıllarda %50 hissesi İngiliz Baxi grubuna verilmiştir. Daha sonra ise hisseler Hollandalı BDR Therma markası tarafından alınmıştır. Hollandalı marka ilerleyen dönemlerde hisselerin tamamını almıştır. Günümüzde Baymak, Hollanda BDR Therma şirketine aittir.

Baymak markası özellikle kombi hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Isıtma sistemleri, havlu radyatörler, panel, gaz brülörü, açık ve kapalı genleşme tankları, duvar tipi kazanlar, yer tipi yoğuşmalı kazanlar, çelik kazanlar ve elektrikli termosifonlar gibi farklı alanlarda çalışmalar yapmaktadır.

Eskiye dayanan geçmişi olan ünlü marka dünya çapında hizmet vermektedir. İlk olarak termosifon üreticisi olarak çalışmalarına başlamıştır. Modern kat kaloriferleri ve termosifon üretimleriyle gelişen teknoloji daha işlevsel bir hale getirilmiştir. 1990 yılında İstanbul Kartal ilçesinde açılan fabrika ile hizmet vermeye başlamıştır. Zamanla büyüyerek hızlı bir yol kat eden Baymak, dış kaynaklar ile yaptığı anlaşmalar sonucunda batma noktasına gelmiştir. Batış döneminde yapılan yeni anlaşmalar ile birlikte marka kurtarılmıştır.

Baymak firmasının çağrı merkezi hizmetleri de vardır. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen Baymak firmasının çağrı merkezine 444 0 235 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *