Best FM Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

5 Şubat 1993 tarihinde yayın hayatına başlayan Best FM, hala en sevilen radyolar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin ilk özel radyo kanalı olan Best FM, yayın hayatına başladığı zaman başlangıç olarak Ajda Pekkan’ın bir parçasını seçmiştir. Kimler geldi, kimler geçti parçasıyla yayın hayatına başlayan Best FM, bugüne kadar geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

Son yıllarda haber kanallarının veya gazetelerin radyo kanalı açmaları son derece popüler bir hale gelmiştir. Ancak bu duruma rağmen Best FM bu akımın bir parçası olmamıştır. Her zaman özerk yapıda ilerleyen Best FM, radyo yayınlarında hem bilgilendirici hem de eğlendirici olmayı tercih etmektedir.

Radyoculuğa farklı bir bakış açısı getiren Best FM, bu zamana kadar pek çok farklı ünlüyle çalışma fırsatı yakalamıştır. Bu sanatçılar arasında Beyazıt Öztürk’te yer almaktadır. Yayınlarını sürekli olarak geliştiren ve herkese hitap edebilmeyi başaran Best FM, yarattığı imajını koruyabilmektedir. Best FM’in aynı zamanda çağrı merkezi ve WhatsApp numarası da bulunmaktadır.

Best FM’e WhatsApp üzerinden ulaşmak için 0544 330 30 30 numarasını tuşlayabilir veya çağrı merkezine bağlanmak için 0212 251 76 77 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *