BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Bim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850254444

BİM, tam açılımı ile Birleşik Mağazalar A.Ş. olarak bilinen, bugün Türkiye’de en geniş market zincirine sahip adreslerden biridir. 1995 yılında kurularak bugün binlerce şubesiyle beraber Türkiye’nin dört bir yanında verdiği hizmetleriyle beraber temelde indirimli market zincirleri olarak bilinir.

Türkiye’nin dört bir yanında 8500’den fazla mağazasıyla beraber geniş bir ağa sahip olan BİM marketleri, sadece Türkiye’de değil aynı zamanda hem Fas hem de Mısır’da da çeşitli faaliyetlerini göstermektedir. Buralarda 550’den fazla mağazasıyla beraber yurtdışında geniş bir operasyon yürütmektedir.

Bim Aktüel Ürünler Nedir?

Bim marketlerinin temel anlayışı, müşterilerinin memnun kalacağı ürünleri en uygun fiyatta sağlaması ve memnun kalmadıkları ürünleri tartışmasız olarak iade edebilmeleridir. Bu sayede her zaman ambalaj ve markaya değil, ürünün kendisine ödeme yaparak satın alınmasını temelde isteyen Bim marketleri, müşterinin her zaman en iyi şekilde hizmetten yararlanmasını baz alır.

Bim Aktüel ürünler ise haftada 2 gün olmak üzere Salı ve cuma günleri ilgili haftaya ait en önemli, aranan ürünler, insanların en çok ihtiyacı olan ürünlerle ilgili çok uygun fiyatlarda büyük bir Pazar olarak tüm mağazalarına ürünleri sunar.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Her mağazada sunduğu uygun fiyatlı ürünlerle birlikte birbirinden farklı her sektöre, her insanın ihtiyacına uygun şekilde birçok üründen faydalanmaktadır. Bu anlamda dilediğiniz her zaman için Bim Aktüel ürünlerle ilgili olarak merak ettikleriniz olduğunda ise Bim çağrı merkezi üzerinden Bim müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. 

Bim Çağrı merkezi Telefon Numarası: 0850254444

Bim Bayiliği Var mı?

Bim marketlerinin herhangi bir şekilde şube ya da franchise modeli yapmaması nedeniyle bu tür bayilik sistemi de bulunmamaktadır. Kiralık mağaza önerileriyle beraber Bim marketlerine dilerseniz kendi kiralık dükkanınız için başvurabilir, her zaman destek alabilirsiniz. Bim marketleri, kiralanacak olan dükkan hakkında genel bilgi sahibi olurken bölge konusunda da araştırma yaparak uygun bir yere sahipse direkt kiralama ve anlaşma süreçlerini devam ettirmektedir.

Kiralık Yerim Var: https://www.bim.com.tr/Categories/631/kiralik-yeriniz-mi-var.aspx

Bim, kendi imkanlarıyla beraber açmak istediği dükkanlarında bayilik vermemektedir. Bu nedenle sizler dükkanlarınız varsa kiralayabilir ve bu şekilde Bim’in sizin dükkanınızda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde Bim müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşerek de bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bim Mağazaları Nerede?

Eğer çevrenizde Bim marketleri bulmak ve buna göre alışverişlerinizi de çok uygun fiyatlarda yapmak istiyorsanız https://www.bim.com.tr/Categories/104/magazalar.aspx adresi üzerinden anında mağazaları araştırabilirsiniz. Burada her şehir ve ilçeye göre sıralanacak olan Bim marketlerinde her ilçenin kendi mahallesine göre, şube isimleriyle beraber tüm Bim marketlerini bulabilirsiniz.

Şehir ve ilçe işaretleyip mağaza bul dedikten sonra listelenen mağaza sayısını toplam şekilde tablonun sol üstünde görebilir, buna göre seçimlerinizi de en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Bim Personel Alımı Var mı?

Eğer Bim mağazalarında açık pozisyon arıyorsanız sizlerde Bim’in tüm iş ilanlarına https://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Burada her şehirde bulunan mağazalarında pozisyon adı şeklinde tüm açık pozisyonları görüntüleyebilir ve istediğiniz genel başvuru ilanlarına dilediğiniz şekilde de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Pek çok konu hakkında bilgi edinmek, destek almak için Bim mağazalarına ait tek bir e-posta üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Tüm görüş, öneri veya şikayetlerinizi Bim iletişim numarası ile yapacağınız gibi aynı zamanda aşağıdaki eposta adresi üzerinden de yapabilirsiniz.

Aynı zamanda haftalık hangi ürünlerde kampanyalar, indirimler var ve haftalık hangi ürünler Aktüel Ürünler olarak seçiliyor, gelecek? Gibi pek çok konuda bilgi sahibi olmak için anında sosyal medya hesaplarını da takibe alabilirsiniz. Bim mağazalarına ait tüm sosyal medya hesapları şu şekildedir:

Bim E-Posta Adresi: iletisim@bim.com.tr

BİM Facebook

BİM İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *