Bir Sorun Mu Var Telefon ve WhatsApp İletişim Telefon Numarası

BKM tarafından yapımcılığı üstlenilen Bir Sorun Mu Var programı Nisan 2017 tarihinden itibaren ekranlarda olan bir bilgi yarışmasıdır. İlgi çekici ve özgün formatıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran program 500.000 TL’lik büyük ödülüyle de sık sık gündeme gelmektedir.

Bir Sorun Mu Var programında çeşitli meslek gruplarında yer alan insanlar 11 soruya verecekleri cevaplardan 7 tanesini yanlış verirler. Yarışmacılardan kimin 7 tane soruya yanlış cevap verdiğini söylemesi gerekir. Final sürecinde ise yarışmacının 1 yanlış cevabı vereni bulması gerekir.

Bütün etaplarda yanlış cevap verecek kişileri doğru olarak tahmin eden ve bulan kişi büyük ödülün sahibi olmaktadır. Bir Sorun Mu Var programına katılımlar başvuru formuyla yapılmaktadır. Yarışmanın resmi internet sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurabilir ve yarışmaya katılmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Son yılların en fazla kazandıran bilgi yarışmaları arasında yer alan Bir Sorun Mu Var yarışması En Son Babalar Duyar, Benim Annem Bir Melek ve Güzel Çirkin gibi dizilerle de tanınan Ali Sunal tarafından sunulmaktadır.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *