Buderus Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Isıtma ve soğutma sistemleriyle adından sık sık söz ettiren Buderus, pek çok farklı ürün çeşidini sunmaktadır. En köklü markalar arasında yer alan Buderus, 1731 yılında Almanya’da faaliyete geçmiştir. İlk olarak demir üretimi ile piyasaya giriş yapan Buderus, Uzun süre döküm üretimi yapmıştır. İlerleyen süreçlerde faaliyet alanını genişleten Buderus, soba üretimine de başlamıştır.

Soba üretimiyle birlikte ilk defa ısıtma sektörüne giriş yapan Buderus, hala bu alanda faaliyet göstermektedir. 1825 yılında ısıtma sektörüne adım atan Buderus, kömür sobalarıyla da büyük gelişme yaşamıştır. Farklı ülkelerde hizmet veren Buderus, daha sonraki süreçlerde ısıtma sektörüne kaloriferlerin de girmesiyle çelik radyatör üretimi yapmaya başlamıştır.

1953 yılında çelik kazan üretimine başlayan Buderus, ısıtma sistemlerinin her alanında aktif bir şekilde rol almaktadır. Avrupa’nın öncü markaları arasında bulunan Buderus, köklü yapısı ve sektörde gösterdiği üstün başarılarıyla adından sık sık söz ettirmektedir. Enerji kaynaklarını tüketmeden ve çevreye zarar vermeden soğutma ve havalandırma sistemleri yapılmasını da sağlayan Buderus, doğa dostu çözümler için çalışmalarına devam etmektedir.

Buderus markası aynı zamanda çağrı merkezi hizmet de sunmaktadır. Buderus ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için 444 5 474 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *