Chicco Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Chicco, bebeklerin nasıl mutlu olabileceğini detaylı şekilde araştıran ve onların mutlu olabileceği ürünleri üretmek için çalışmalarını sürdüren ünlü bir markadır. Anne ve babaların hayat gayesinden biri hatta en önemlisi olan bebeklerin daha huzurlu, mutlu ve yüksek yaşam standartlarında yaşayabilmesini sağlayan Chicco, bebekler için her şeyin en iyisini isteyen ebeveynlere hitap etmektedir.

En kaliteli ve yüksek güvenlikli ürünleri ile müşteri kitlesine hitap etmeyi başaran Chicco’nun İstanbul, Çanakkale, Ankara, Bursa, Antalya ve Gaziantep’te şubeleri yer almaktadır. Chicco ürünleri arasında bebekler için pek çok farklı kategoride ürün yer almaktadır. Bu ürünler arasında mama sandalyeleri, yükseltici mama sandalyeleri, bardak, çatal, tabak, cilt bakımı, banyo aksesuarları, burun ve ağız hijyeni, oyuncaklar, emzirme, araç bebek koltuğu, kangurular, pusetler bulunmaktadır.

Bebek sağlığına uygun şekilde en son teknoloji imkanlarından yararlanılarak üretilen ürünler sayesinde sizler de bebeklerinizin daha eğlenceli, güvenli ve sağlıklı vakit geçirebilmesini sağlayabilirsiniz. Chicco çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Chicco’nun 0216 570 30 79 numarasını tuşlayarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Ayrıca Chicco’nun resmi internet sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden de online olarak müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *