Çilek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin uluslararası mobilya sektöründe hizmet veren önemli markalarından olan Çilek Mobilya, Türkiye ve uluslararası pazarda en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. 1995 yılında kurulan Çilek Mobilya’nın ürün yelpazesinde mobilya grubu ağırlıktadır. Ancak Çilek Mobilya aynı zamanda bebek odası, çocuk odası ve genç odası kategorilerinde de hizmet sunmaktadır.

Yüksek güvenlik ve kalitede kendi ürettiği mobilya gruplarını mağazaları aracılığıyla ülke genelinde ve uluslararası olarak sunan Çilek Mobilya, hızlı bir şekilde büyüyen markalar arasında yer almaktadır. Müşterilerine destek çözümleri üretebilme konusunda da son derece hassas olan Çilek Mobilya, müşteri temsilcileri sayesinde müşterilerinden gelen geri dönüşleri değerlendirmektedir.

Çilek Mobilya’nın dünya genelinde 5 ayrı kıtada, 71 farklı ülkede 500’den fazla satış noktası bulunmaktadır. Güvenilir mobilya tasarımlarıyla dikkat çeken Çilek Mobilya, en fazla tercih edilen mobilya markaları arasında bulunmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki mağazalarıyla tüketicilere ulaşan Çilek Mobilya ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.

Ürün ve hizmet işlemleri ile birlikte evrak ve resmi işlemler için de kullanabileceğiniz çağrı merkezine 444 27 91 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *