Cinetime Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Cinetime 2002 yılında Kocaeli Özdilek şubesindeki 2 ayrı salonuyla hizmet hayatına başlamıştır. Türkiye’de yer alan bütün Özdilek alışveriş merkezlerinde günümüz itibariyle Cinetime şubeleri yer almaktadır. 8 ayrı ilde ortalama 10 salonuyla sinema seven kişilere hizmet sunan Cinetime, güncel film seçenekleriyle hizmet sunmaktadır.

Vizyondaki filmleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sunan Cinetime, pek çok farklı kişinin ilk tercih ettiği sinema salonları arasında yer almaktadır. Her kişinin bütçesine uygun bilet fiyatları, konforlu salonları ve yenilikçi fikirleriyle dikkat çeken Cinetime’ı tercih ederek siz de kendiniz, sevdikleriniz ya da aileniz ile birlikte sinema keyfinizi yaşayabilirsiniz.

Cinetime aynı zamanda çağrı merkezi numarasına da sahiptir. Cinetime’ın özel çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın olan sinema salonunu kolay bir şekilde öğrenebilir, vizyondaki filmler hakkında bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Cinetime, resmi internet sitesindeki iletişim formu üzerinden de müşterilerini dinlemektedir. Cinetime çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0224 219 60 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcileri çağrılarınıza yanıt verecektir.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *