Çoruh Elektrik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2010 yılındaki değişikliklerden sonra elektrik dağıtımları özelleştirilmişti. Özelleştirme ile birlikte kurulan elektrik dağıtım firmalarından olan Çoruh Elektrik A.Ş. firması ilk olarak 30 Eylül 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Çoruh Elektrik’in hizmet verdiği iller arasında Trabzon, Artvin, Gümüşhane ve Giresun yer almaktadır.

Karadeniz bölgesinde hizmet sunan Çoruh Elektrik, 2010 yılında kurulmasına rağmen hızlı bir şekilde yükselmeyi başarmıştır. Türkiye’nin en deneyimli ve köklü holdingleri arasında yer alan Kazancı Holding bünyesinde hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Hizmet verdiği ilk günden bugüne kadar kesintisiz ve uygun fiyatlı hizmet politikasını izleyen Çoruh Elektrik, müşteri memnuniyetine son derece büyük bir özen göstermektedir.

Şirketin ön plana çıkan çalışmalarından biri ise geri dönüşümü sağlanabilen doğal kaynaklar üzerinden elektrik üretimidir. Rüzgar enerjisine gözle görülür yatırımlar yapan Çoruh Elektrik ortalama olarak 1.700.000 kişiye uygun ücretler eşliğinde elektrik tedariğinde bulunmaktadır. Firmanın dağıtım alanı ise 33.000 km üzerindeki geniş bir alandır.

Çoruh Elektrik çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Her türlü konuda destek alabileceğiniz çağrı merkezine ulaşmak için 444 91 86 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *