Decathlon Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Decathlon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505323322

Türkiye’de spor sevdasını en iyi şekilde aşılayan markalardan biri de Decathlon oluyor. Decathlon, bugün Türkiye’de 2006 yılında üretim süreçlerine başlayarak faaliyetlerini bugün en iyi şekilde ihracat amaçlı üretime başlatmıştır. Bununla birlikte tüm faaliyetlerine de 2009 yılında resmi olarak başlayarak ilk mağazasını da 2010 yılında kurmuştur. Türkiye’de Decathlon ilk mağazası Ankara’da açılmıştır. Buradaki AVM’lerden Kentpark’ta açılan Decathlon, ülkemizin ilk mağazalarından biri olmuştur.

Daha sonrasında da aynı yıl içerisinde Forum İstanbul’da Decathlon, İstanbul’da 2. mağazasını açarak aynı yılda İstanbul’da da ilk mağazası açılmış oldu. Yoğun rağbet gören Decathlon, spor merakı olan insanlara sunduğu hizmetleriyle kaliteli ürünleriyle beraber sadece fiziksel mağazada değil Decathlon müşteri hizmetleri olarak çağrı merkezinden de destek vermiştir.

Decathlon mağazaları telefon numarası

Decathlon firmasına ulaşabileceğiniz 0850’li çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezine hafta içi her gün 08:30 ile 20:00 arası ulaşabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00 ile 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. İstek, soru, şikayet, görüş ve önerileriniz için 0850 532 33 22 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Tüm bunlarla beraber 3. büyük şehir olan İzmir’de de mağazasını 2012 yılında açarak, 3 şehirde faaliyetlerini aktif şekilde göstermeyi başarmıştır. İnternet sitesini ise 2013 yılında açarak decathlon.com.tr olarak internet üzerinden alışveriş imkanını, internet mağazası olarak duyurmuştur. Türkiye’de verdiği web sitesi üzerinden alışveriş imkanlarıyla beraber Türkiye’ye yayılmıştır.

Decathlon Atölye Nedir?

Atölye ile birlikte Decathlon mağazalarında bakım, onarım ya da kişiselleştirme gibi seçenekleriyle beraber pek çok hizmetten en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz. Bu süreçlerinizde Sporlara ait aldığınız ürünlerden kişisel ürünlere kadar pek çok ürün hakkında kişiselleştirme süreçlerinden yararlanarak, istediğiniz şekilde avantajlı olarak satın alınan ürünleri değiştirebilirsiniz. Bunun için daha fazlası için Decathlon iletişim numarası üzerinden de çağrı merkezi ile görüşerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Mağazalarda aldığınız ürünlerle ilgili baskı makinesi sayesinde tişört veya formalarda özel baskı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunlarla beraber satış sonrasında da %100 kurulumu yapıldığında, online satış veya benzer süreçlerinizde pedal, direksiyon gibi kısımlar için mağazalara gelerek burada atölyelerden destek alabilirsiniz. Tabi diğer detaylı sorularınız için 0850’li telefon numarasından müşteri temsilcilerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Decathlon Ödemeleri Nasıl Alıyor?

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde Decathlon ile birlikte spora karşı ilginizi daha da arttırabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünlerde, kredi kartına özel peşin fiyatına özel taksit fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Decathlon Telefon Numarası

Decathlon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505323322

A’dan Z’ye kadar 56 farklı spor çeşidinde sizlere yardımcı olan Decathlon ile birlikte spor dünyasına bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Satın aldığınız her türlü üründe de hem soru hem de sorunlarınıza yanıt bulmak için Decathlon çağrı merkezi ile iletişimde olabilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman hizmetler ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir; Decathlon Türkiye desteğiyle beraber hem telefon hem de Whatsapp desteğinden yararlanabilirsiniz. Whatsapp desteği sadece 09.00- 18.00 saatleri arasında olup bu konuda her zaman iletişimde olabilirsiniz.

Decathlon Whatsapp Desteği: 0 (549) 805 33 83

Decathlon İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İstediğiniz her zaman e-posta adresiyle iletişimde kalmak için aşağıdaki eposta üzerinden tüm soru ve sorunlarınızla birlikte istek, öneri, şikayet, merak ettiğiniz konularla ilgili olarak dilediğiniz şekilde hizmet süreçleriniz için yardım talebinizi bildirebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medyadan da takipte kalıp Decathlon kampanya ve indirimlerini aktif şekilde takip edebilirsiniz.

Decathlon E-posta Adresi: musterihizmetleri@decathlon.com

DECATHLON Facebook

DECATHLON Twitter

DECATHLON İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *