Deichmann Müşteri Hizmetler İletişim Telefon Numarası

1888 doğumlu Heinrich Deichmann ve eşi Julie ile birlikte açılan bir kunduracı dükkanı 100 yıllık süre içerisinde kendisini geliştirerek Avrupa’nın köklü firmaları haline gelmiştir. Deichmann ilk dönemlerde borsaya girmeden ve kredi almadan faaliyetlerini sürdürmüştür. 26 farklı ülkede 3800’den fazla mağaza açan Deichmann 39000’den fazla iş imkanı sunmaktadır.

Dönemin trendlerine uyum sağlayan kaliteli ve şık ürünler üreten Deichmann müşterilerinden daima olumlu geri dönüşler almaktadır. Deichmann perakende satış yapan ve aynı zamanda internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet sunan bir firmadır. Kadınlara özel bot, çizme, babet, ayakkabı, çanta, sırt çantası, bere ve şal gibi farklı kategorilerde ürün sunmaktadır.

Erkek kategorilerinde de ayakkabı, bot, çanta, bavul ve daha pek çok farklı ürün yer almaktadır. Aynı zamanda spor ve çocuk kategorilerinde de ürünler yer almaktadır. Her geçen gün hizmet kalitesini daha da yukarıya taşımaya başlayan Deichmann müşteri hizmetleri numarasına da sahiptir.

Deichmann’ın müşteri hizmetlerini hafta içi 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hafta sonları ise 09:00 – 14:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 200 04 50 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *