Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

DenizBank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 0 800

DenizBank, Türkiye’de kurulan eski bankalardan biri olurken 1997 yılından bu yana bankacılık lisansını alarak ülkemizde aktif bankacılık sergileyen büyük bankalardan biridir. Zorlu Holding tarafından kurulmuştur ve bugünkü sahibi ise Emirates NBD olmuştur.

Hayata dönüş mottosu ile 1997 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine en iyi şekilde hizmet sağlayan DenizBank, binlerce şubesiyle beraber Türkiye’de güçlü bir şekilde bankacılık hizmetlerini sağlamaya devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun biçimde dilediğiniz her zaman faydalanacağınız DenizBank müşteri hizmetleri ile çözüm odaklı şekilde iletişimde kalabilirsiniz. Banka süreçleriniz hakkında, kartınız veya kredi kartınızla ilgili sorunlarda, kredilerinizle ilgili merak ettiğiniz konularda her zaman görüşebilir; bilgi ve destek alabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası0 850 222 0 800
e-posta adresidenizbank.haberlesme@hs04.kep.tr
yardım sayfasıhttps://www.denizbank.com/yatirimci-iliskileri/bize-ulasin/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma0 850 222 0 800 arandıktan sonra 5-5-0
zorluk5/10
süretahmini bekleme süreniz 8 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresEsentepe, Büyükdere Cd. No:141, 34394 Şişli/İstanbul, (0212) 348 20 00

denizbank çağrı merkezi kısa bilgi

Bankacılık alanında bireysel bankacılık, emekli bankacılığı, özel bankacılık, kobi bankacılığı, altın, tarın, kurumsal ve ticari bankacılık gibi alanlarda kredi, mevduat ürünler, ödemeler, ürün ve hizmet ücretleri, BES ve sigorta süreçleri dahil olmak üzere pek çok konuda destek sağlıyor, girişimcilere katkıda bulunuyor. Siz de bu alternatifleriyle beraber DenizBank müşterisiyseniz eğer, herhangi bir konu hakkında bilgi almak için de dilediğiniz her zaman iletişimde olabilirsiniz.

Denizbank Direk bağlanma yöntemi

Müşteri hizmetleri telefon numarası bilmeyenler için bu hayati konular son derece sıkıntı yaratır. Sizde bu sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız alt kısımda verilen talimatları inceleyin.

Deniz bank müşteri hizmetlerine bağlanma :

  • 0 850 222 0 800” numarasını arayın.
  • 5” rakamını tuşlayın.
  • Tekrar “5” tuşlayın
  • 0” rakamını tuşlayın.
  • Artık tek yapacağınız telesekreterin sizi bir müşteri temsilcisine yönlendirmesini bekleyip destek almak.

DenizBank Bankacılık Kampanyaları Nelerdir?

Birbirinden farklı pek çok müşterisine hem bireysel hem de kurumsal süreçlerde destek sağlayan DenizBank, Türkiye’de pek çok öncü olduğu girişimcilikle birçok ilki de yaşatmıştır. Bu alanda https://www.denizbank.com/kampanyalar/ adresinden dilediğiniz her zaman kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve dilediğiniz her zaman için de Denizbank çağrı merkezi üzerinden de temsilcilerle görüşerek bilgi, destek, soru ve sorunlarınızı paylaşarak da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

DenizBank Çağrı merkezi Telefon Numarası: 0 850 222 0 800

DenizBank Müşteri İletişim Formu

Aşağıda yer alan adres üzerinden istediğiniz her zaman DenizBank bildirim formunu doldurabilir ve iletişime geçebilirsiniz. “Deniz Dinliyor” çözüm merkeziyle beraber müşteri memnuniyetini en iyi şekilde yansıtabileceğiniz, her konudaki soru ve sorunlarınızı paylaşarak ürünler – hizmetler hakkında cevap alabileceğiniz bu sistemde temsilcilerle beraber görüşme yapabilirsiniz.

DenizBank kullandığınız tüm banka kartı, kredi kartı gibi kartlarınızla ilgili kayıp veya çalıntı bildirimlerinizi ise anında çözümlendirmek için güncel talepleriniz varsa 0850 222 0 801 / 0850 222 0 800 DenizBank iletişim numarası üzerinden DeinzBank telefon bankacılığını seçerek işlemlerinizi yapmalısınız.

İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.denizbank.com/yatirimci-iliskileri/bize-ulasin/

Dilediğiniz her zaman müşteri temsilcilerine yukarıdaki numaralardan ulaşabilir ve 0850’li hattan arayarak bilgi destek alabilirsiniz. Bunun dışında da her zaman güvenli bir kullanım için telefon bankacılığı ile beraber mobil bankacılık, ATM bankacılığı ya da KIOSK bankacılık gibi sistemleri de tercih edebilirsiniz. Eğer internet bankacılığınız varsa zaten tüm işlemlerinizi hem hızlı hem de kolay şekilde de İnternet Bankacılığı ile beraber yapabilirsiniz.

DenizBank E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eğer siz de DenizBank müşterisiyseniz zaten pek çok açıdan takipçisi olduğunuz güncel haberler, duyuru ve kampanyalar hakkında da e-postanıza düşen bildirimleri görüyorsunuzdur. Bunun dışında da tüm sosyal medya hesaplarınızdan takip etmek için aşağıdaki hesapları kullanabilir ya da dilediğiniz her an yazılı görüşme yapmak için de e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Eposta Adresidenizbank.haberlesme@hs04.kep.tr

DENİZBANK Facebook

DENİZBANK Twitter

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *