Dewberry Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Dewberry, her sezon yeni tasarımlarıyla müşterilerinin karşısına çıkan bir markadır. Yenilikçi hizmet çizgisini sürekli olarak koruyan Dewberry markası özellikle kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunan bir marka olarak ünlenmiştir. Klasik ve spor stillerin birleşmesi sonucunda elde edilen tarzları sevenlerin tercih ettiği bu marka koleksiyonlarını özenli bir şekilde geliştirmektedir.

Her mevsim için ayrı koleksiyonlar tasarlayan Dewberry, spor, klasik ceket, mont, kaban, t-shirt ve gömleklere kadar farklı ürünler sunmaktadır. Ayrıca gündelik kullanım için çanta, cüzdan ve kemer gibi aksesuarlar da tasarlayan Dewberry, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurulduğu ilk günden beri kaliteli tasarımlarıyla dikkat çeken Dewberry, 200m2’lik showroomu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yurtdışına da ürün gönderen Dewberry, farklı noktalardaki müşteri kitlesine kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi de kuran Dewberry’e 0212 246 54 30 numarasını kullanabilirsiniz.

Dewberry çağrı merkezini kullanarak müşteri temsilcilerine bağlanabilir istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkeziyle birlikte dilerseniz Dewberry’nin resmi e-posta adresini de tercih edebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *