Dr. Oetker Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Unlu mamuller ve türevleri gıdaları hedef kitlesine sunan Dr. Oetker değerli müşterilerinin memnuniyeti odaklı olarak gıda sektöründe hizmet vermektedir. Gıda sektöründe uzman olarak hizmet veren ünlü marka Dr. Oetker aynı zamanda yeniliğe açık olan yapısı sayesinde de üretim ekibini sürekli olarak geliştirmektedir.

Gıdalar arasında tatlı olarak nitelendirilebilecek gıdalar için görünüş ve tada dayalı alternatif ürünleri sunan Dr. Oetker’in en göz alıcı yanı trend lezzetlerini sürekli olarak değiştirmesidir. Mevcut üretim kalitesini ve kapasitesini sürekli bir adım öteye taşıyabilen Dr. Oetker, geniş ürün yelpazesiyle insanların mutfağına ilk girdiği günden bu yana ihtiyaçlarına profesyonel ve lezzetli çözümler üretmektedir.

Temel mamul ihtiyaçlarının yapımında kullanılabilecek ürünler ile piyasaya çıkan ve her geçen gün ürün kategorilerini çoğaltan Dr. Oetker farklı lezzetleriyle milyonlarca kişinin tercih ettiği markalar arasındaki yerini almıştır. Hızlı bir şekilde yükselen ve uzun yıllardır pek çok farklı kişinin memnun kaldığı ürünleri üretmeyi başaran ünlü markanın çağrı merkezi de bulunmaktadır.

Arz talep ve şikayetlere büyük bir özen gösteren Dr. Oetker ile iletişim kurarak sorularınıza kolay bir şekilde cevap alabilirisiniz. 0800 415 98 04 numarasını tuşlayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *