Enpara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502223663

2012 yılında dijital bankacılık niteliğinde kurulan ve bugün, Türkiye’de kurulan ilk şubesiz dijital banka olan enpara.com, QNB Finansbank tarafından kurulmuş bir bankadır. Standart bankacılık süreçlerinin ve hizmetlerinin tamamı bu bankada da olmasıyla beraber tek farkı şubesiz olması ve her şeyi dijital taraflı çözümlemesidir. Bu anlamda hem bankacılık anlayışıyla hem de güçlü taraflarıyla beraber Enpara.com, bugün çok yüksek sayıda insana hizmet vermektedir.

QNB Finansbank çatısı altında 3663 numaralı şube koduyla hizmet veren enpara.com, QNB Finansbank’ın kuruluşu olduğunu söylemek mümkündür. Dijital bankacılık sistemiyle çalışması sayesinde tüm hesap açma, kapatma işlemlerinizi mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilir, yapamadığınız veya yapmak istediğiniz tüm detaylarıyla ilgili de direkt olarak Enpara.com çağrı merkezi hattına ulaşarak, bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan QNB Finansbank çatısı altında bulunan Enpara.com, tüm bankaların tabi tutulduğu yasa, kanun ve denetimlere tabi tutulur. Bu da bankanın standart bankalardaki gibi benzer süreçleri işlemesi ve aynı mevduatların devlet tarafından Enpara.com’da da olmasıyla bilinir. Olası sorunlarınızın tamamında bankaya hızlıca ulaşmak mümkündür.

Enpara Hesabımla İlgili Çağrı Merkezine Nasıl Ulaşabilirim?

Enpara Telefon Numarası: 08502223663

Enpara.com çağrı merkezine kendileri “Enpara.com Çözüm Merkezi” olarak adlandırıyor. Burada birçok çalışan mevcut olup, yetkili personellerle görüşerek desteği telefon üzerinden almakta ve hızlıca çözüm odaklı yaklaşabilmektesiniz. QNB Finansbank şubeleri, Enpara.com ile ilgili olarak sorunlarınızda sizlere yardımcı olacak olsa da bu noktada Enpara.com Çözüm Merkezi ile hızlı ve kolay şekilde tüm isteklerinizi tamamlamak mümkündür.

Enpara.com Hizmet Kanalları Hangileridir?

Cep Şube olarak sunulan hizmet kanallarından biri olarak, cep telefonunuza indireceğiniz enpara.com uygulaması ile birlikte tüm hesabınızla ilgili temel bilgilere ulaşabilir; yeni vadeli veya vadesiz hesap açabilir, TL hesaplarınız dışında dolar hesabı, euro hesabı ya da altın hesapları da açarak tüm işlemlerinizi basit şekilde tamamlayabilirsiniz. Havale, EFT, FAST ya da hesaplar arası şeklinde para transferlerinizi de yine cep şube ile birlikte hızlıca yapabilirsiniz.

İnternet şubesi olarak sunulan masaüstü bilgisayardan giriş yapacağınız zamanlarda doğrudan cep şubede yaptığınız tüm işlemler dahil olmak üzere pek çok şeyi de yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde, cep telefonunuza TL yüklemek istediğinizde ya da kredi kartınıza ait ekstrenizi detaylı olarak görüntülemek istediğinizde de genel anlamda tüm bilgilere detaylı şekilde ulaşabilirsiniz.

Enpara Müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Çözüm Merkezi olarak Enpara.com müşteri hizmetleri hattı üzerinden Bilgi talebinde bulunabilir, cep şube ile çözemediğiniz pek çok konularda da destek alabilirsiniz. Sabah 08.00 – gece 01.00 saatleri arasında hizmet veren çözüm merkezine gece 01.00’den sonra sesli yanıt sistemiyle mesaj bırakıp sabah erken saatlerde tarafınıza ulaşılmasını da talep edebilirsiniz.

Enpara E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Türkiye’nin ilk dijital banaksı olan Enpara.com ile ilgili çözüm odaklı Yaklaşmak istediğiniz her konuda e-posta ile aşağıdaki epostayı kullanarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Dilediğiniz her konuda mailleşerek tüm problemlerinize karşılık çözüm arayabilir ve bulabilirsiniz. Aynı zamanda yine aşağıda yer alan Enpara.com sosyal medya hesaplarıyla beraber, bankanın aktif duyuru, kampanya ve benzeri tüm güncel konularıyla ilgili paylaşımlarını da sosyal medya üzerinden takip etmek istiyorsanız hesaplara göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Enpara Eposta Adresi:  cozum@enpara.com

ENPARA Facebook

ENPARA Twitter

ENPARA İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *