ESET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1992 yılında Slovekya’da kurulan güvenlik şirketi ESET, genel olarak bilişim güvenliği alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektöründe lider olan ESET, güvenliği ve yenilikçi yazılımları ile dünya üzerinde en fazla tercih edilen markalar arasındaki ESET’in milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

ESET’in şu an iki farklı ürünü bulunmaktadır. ESET NOD32 ve ESET Smart Security ve ESET NOD32 yazılımları bütün bilgisayarlar üzerinde çalışabilmektedir. Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan ve belgelerden koruyan ESET yazılımları akıllı telefonlar için de geliştirilmektedir.

Antivirüs programı arayanların ilk tercih ettiği programlardan olan ESET, yeni nesil teknolojilerden yararlanarak ürünlerini sunmaktadır. ESET aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formuyla da kullanıcılara hizmet sunmaktadır.

0850’li çağrı merkezi iletişim numarası da bulunan ESET çağrı merkezi aracılığıyla ESET ve geliştirdiği ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 221 37 38 numarasını tuşlayarak ESET çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri çağrılarınıza yanıt vermektedir.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *