Ferroli Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Kombi denildiği zaman ilk akla gelen markalar arasında bulunan Ferroli, Türkiye’de de en sevilen markalar arasında yer almaktadır. Bireysel ve kurumsal satış yapan Ferroli, ev ve işyerlerinde tercih edilen bir markadır. Türkiye’deki merkezi İstanbul Ümraniye’de bulunan ünlü marka ülkemizin her noktasında farklı satış noktaları ve yetkili servis hizmetlerine sahiptir.

Toplu konutlara, yapı projelerine ve inşaat firmalarına yaptığı toplu satışlar ile de ön plana çıkan Ferroli, kombi satış noktaları ve servisleri sayesinde Türkiye’nin her yerinden erişilebilir bir marka haline gelmiştir.

Ferroli ısıtma sistemleri alanında faaliyet gösteren Ferroli, günümüzün yeni nesil teknolojilerini kullanmaktadır. Kaliteli ürünler sunan Ferroli markası aynı zamanda enerji tasarruflu ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Havayı kirleten, enerji kaynaklarını tüketen ve ekolojik dengeye zarar verebilen ürünleri sunmayan Ferroli, minimum enerji tüketimiyle maksimum verimlilik elde edebileceğiniz ürünler sayesinde enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.

Ferroli aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Ferroli çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Ferroli çağrı merkezine bağlanmak için 444 40 01 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *