Findeks Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Findeks Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4444552

Findeks, adını bankalarla alakalı işler yaparken çoğu zaman duymuş olacağınız bir kelimedir. Bugün Findeks, bankalar ile diğer finansal kurumlarda kredi borcu sorgulama, kredi limitleri sorgulama, kredi notu takip etme gibi pek çok konuda finansal kontrollerinizi bireysel olarak yapabilirsiniz.

Türkiye’de en önemli 9 bankanın ortaklığıyla kurulan ve kredi kayıt bürosu olarak tanımlanan Findeks, kendini şu şekilde tanımlamaktadır: Şeffaf, Güvenli ve Uzmandır!

Finansal sektör içerisinde nasıl göründüğünüz hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde, finansal durumunuz ve itibarınızla ilgili kontrol edeceğiniz bilgiler konusunda sizi bilgilendiren Findeksi le birlikte daha iyi kendinizi yönetebilir, bankalar gözünde finansal itibarınızı düzenlemiş olabilirsiniz.

Findeks aynı zamanda güvenli bir portaldır. Findeks ile beraber dünyanın en güvenilir kimlik doğrulamasına sahip olurken, kimlik bilgileriniz sadece sizin teyit edebileceğiniz nitelikler taşır. Bu şekilde çift bileşenli doğrulama olarak ikinci aşamada kayıtlı cep telefonunu doğrular ve Findeks raporlamaya sahip olabilirsiniz. Olası süreçlerde yaşayacağınız durumlarda, sorunlarda ise Findeks müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşerek destek alabilirsiniz.

Findeks Avantajları Nelerdir?

Bankalar ile diğer finansal kurumlar arasında kredi borç ve limitlerinizi sorgulamaktan tutun da kredi notunu takip etmeye kadar pek çok konuda finansal kontrollerinizi yapabilir ve gerekli olan pek çok konuda da destek alabilirsiniz. Bununla beraber ön bilgi sahibi olup size ne kadar limit çıkacağı hakkında ne gibi kredi puanlarınızın olduğuyla ilgili gerekli bilgiye anında sahip olabilirsiniz.

Findeks Kredi Notu Nedir?

Bireysel olarak sorgulama sistemi olan bu sistem, önümüzdeki 1 sene içerisinde borçlarınızın ödeme olasılığını tahmin yaparak sizlere bir kredi notu sunar. Bu kredi notuyla beraber ev, araç, ihtiyaç kredisi ya da cep telefonu gibi önemli eşyaları satın alırken gösterge olarak kullanılır ve kredi notunuza göre sizlere bir kredi çıkartılır. Findeks kredi notunuzun ne olduğunu öğrenmek için 6 TL+KDV ödeyerek satın alabilirsiniz.

FİNDEKS KREDİ NOTU

Findeks Risk Raporu Nedir?

Findeks Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4444552

Diğer bir ürün olarak Findeks Risk Raporu ise bankalarda toplam kredileriniz, kredi kartı limitleriniz, kredili mevduat hesap borçlarınız ve limitlerinizi öğreneceğiniz rapor olarak tanımlanır. Bu rapor, ödemelerinizi tek bir yerden takip etmek için kullanacağınız bir rapor olurken aynı şekilde uygun bir rapor ile beraber açıklayıcı şekilde riskleriniz görebilmenizi sağlar.

11 TL+KDV karşılığında bu raporu alabilirsiniz. Raporu bankalar gibi siz de detaylı görmek için bu ürün hakkında daha fazla bilgi konusunda 444’lü Findeks iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

Findeks İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Findeks ile kendi risk raporlarına sahip olacağınız gibi iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarından da takipte kalabilirsiniz. Findeks sosyal medya hesapları aşağıdaki gibi olup, e-posta adresi üzerinden de Findeks ile yazılı görüşme yapabilirsiniz.

Findeks E-posta Adresi: iletisim@findeks.com

FİNDEKS Facebook

FİNDEKS Twitter

FİNDEKS İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *