Fırat Elektrik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

En önemli ihtiyaçlarımız arasında bulunan elektriğin dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu olan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Türkiye’deki pek çok farklı elektrik firması müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Fırat Elektrik 2010 yılında kurulmuş perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteğinden sorumlu olan bir firmadır. Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerinde elektrik hizmeti sunan Fırat Elektrik, bu ilde yaşayan kullanıcılara elektriğin dağıtılması ve abonelik işlemlerinin yapılmasıyla ilgili hizmet sunmaktadır.

Elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusundaki tüm desteklerden de Fırat Elektrik sorumludur. Fırat Elektrik abonelerine pek çok farklı kolaylık sağlayan ve yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden bir firmadır. Fırat Elektrik ile iletişime geçebileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır.

Çağrı merkezi aracılığıyla Fırat Elektrik ile ilgili bilgi alabilir, abonelik bilgilerinizi sorgulayabilir, arıza bildiriminde bulunabilir ve kapanan elektrik hizmetinizin açılmasını talep edebilirsiniz. Sokak lambalarının aydınlatma konusunda yaşayabilecekleri teknik sorunları da müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Güncel borcunuzu öğrenebileceğiniz çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 444 9 186 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *