Fujiyama Doğalgaz Sobası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1991 yılında faaliyetlerine başlayan Fujiyama markası doğalgazlı soba ve ekipmanlarını üretmeye başlamıştır. Aradan geçen kısa süreden sonra doğalgaz soba sektöründe kalite, satış sonrası hizmet, satıcı bayi ve fabrika desteğiyle müşteri beğenisini kazanan Fujiyama markası ülkemiz içerisinde de ünlü olabilmeyi başaran markalardandır.

Firmanın başlangıçtan bugüne kadarki hedefleri arasında müşteri beğenisini kazanmak ve onları memnun edebilmek yer almaktadır. Bireysel ısıtma araç ve gereçleri üretiminde uzman olan firma kaliteli üretimlerine günümüzde de devam etmektedir. Doğalgaz sobaları ve kombi üretimi yapan Fujiyama markası üretimin çeşitli safhalarında yer alan gaz kaçak kontrol cihazı, gaz analiz cihazı, flow meter ve diğer ürünleriyle üretimlerini desteklemektedir.

Üretiminin bütün aşamalarında büyük bir titizlikle hareket eden Fujiyama, müşterileri tarafından daima olumlu geri dönüşler alan firmalar arasında yer almaktadır. Geniş bir hedef kitleye erişmeyi başaran Fujiyama müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendirmektedir.

Fujiyama çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0352 322 12 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. O günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verecektir. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili çağrı merkezi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *