Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 3229

Bugün gelinen noktada pek çok insanın hem satış hem de alışveriş süreçlerini tamamlayabildiği, Türkiye’de çok büyük online pazaryerlerinden birkaçıdır. Buna göre Gittigidiyor iletişim numarası ile beraber dilediğiniz her zaman yetkili müşteri temsilcileriyle iletişimde olabilir ve de bilgi, destek her zaman alabilirsiniz.

20 yıldan beridir e-ticaret dünyasında öncü adreslerden biri olarak bilinen ve bugün Ebat bünyesinde Türkiye’de hizmet veren Gittigidiyor, Türkiye’de en büyük online pazaryerlerinden biridir. Online alışveriş dünyasında ilk olarak Sıfır Risk Sistemi, Gittigidyor sitesinde bulunmuştur. Bu sayede güvenli alışveriş ortamı da Gittigidiyor ile kurulmuştur. İlk online pazaryeri olmasıyla beraber 2011 yılında da eBay çatısı altında yayına devam etmiştir.

Ebay’a devir olmasıyla beraber 1995 yılından beri e-ticaret devi olarak bilinen eBay şirketinin en büyük değerleri arasında Türkiye operasyonu için Gittigidiyor bulunmaktadır. 185 milyon aktif kullanıcı ve 1.7 milyar ürünün kendi içerisinde bulunduğu eBay sisteminde, GittiGidiyor markası da Türkiye faaliyetlerini sorunsuz şekilde yürütmektedir.

GittiGidiyor Alışveriş Nasıl Yapılır?

GittiGidiyor’da alışveriş, en başından beri büyük bir pazar yerinde alışverişe konulan ürünler satılmakta ve pazaryerinde de pek çok insan, kendi ürünlerini satmaktadır. İthalat ve imalat süreçlerini gerçekleştiren satıcılar, alıcılarla buluşmak için bu platform içerisinde en iyi şekilde alışveriş süreçlerini işliyorlar. 2001 yılında kurulan GittiGidiyor, güvenli ve güncel bir şekilde çok uygun fiyatlarda pazaryerinden insanların alışverişlerini güvenle yapmasını sağlamaktadır.

Günümüzde 300 kişinin çalıştığı bir şirket olup 33 milyondan fazla kullanıcıya da hizmet vermektedir. Bugün en popüler alışveriş ürünleri kategorisi ise saat, parfüm, cep telefonu, kedi ve köpek maması, buzdolabı, kadınlar günü, dikiş makinesi, abiye, bebek bezi ve daha pek çok şey bulunmaktadır.

Basit bir kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra siz de Sıfır Risk Sistemi ile beraber alışveriş süreçlerinizi güvenle yapabiliyorsunuz. Ödeme ve onay sistemi şekilde ilerleyen bu süreçte beğendiğiniz ürünü satın almak için ödemesini yapıyorsunuz ve satıcı, ürünün kargo edilmesi işlemini tamamlıyor. Ürün sizlere geldikten sonra incelediğiniz ve istediğiniz ürünü aldıysanız, paranız satıcıya aktarılması için onaylıyorsunuz. Sizin onayınız sadesinde havuzdaki paranız, satıcı hesabına aktarılıyor.

GittiGidiyor Çağrı merkezi Telefon Numarası:

Gittigidiyor müşteri hizmetleri direk bağlanma sizlerde işinizin acil olduğunu fikir ediniyor ve biran evvel çözülmesini istiyorsak yapmanız gereken VİP kodu alabilmek bunun içersinde yapması gerekenleri alt bölümde verdik.

GittiGidiyor çağrı merkezi VİP kodu almak için hafta içi saat 08.30 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir. GittiGidiyor çağrı merkezine bağlanabilmek için GittiGidiyor.com’da üyelik girişi yaptıktan sonra bu bağlantıya tıklamanız, ardından ‘Bizi Arayın’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza 4 haneli VİP destek kodu gelecektir, bu kodu bir yere not edip sizlere verdiğimiz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır,

GittiGidiyor davet merkezine nasıl bağlanılır? (VİP Takviye Kodu Almak)

GittiGidiyor müşteri hizmetleri VİP kodu alabilmek için hafta içi saat 08.30 ile 17.00 arasında görev vermektedir.

GittiGidiyor davet merkezine bağlanabilmek içersinde GittiGidiyor.com’da azalık girişi yaptıktan ardından bu bağlantıya tıklamanız, sonrasında ‘Bizi Arayın’ düğmesine tıklamanız gereklidir.

Karşınıza 4 haneli VİP takviye kodu gelecektir, bu kodu bir yere not edip sizlere sunduğumuz müşteri hizmetleri etkileşim telefon numarasını aramanız yeterlidir, Gittigidiyor  VİP Takviye Kodu’nu tuşladıktan derhalardından müşteri temsilcisi hem de bağlanacaktır.

Aldığınız VİP Takviye Kodu’unu aldıktan sonra  geç 15 dakikada sona ermektedir.

GittiGidiyorun Faks Numarası : 0 (216) 687 02 9

GittiGidiyorun Adres Verileri : My Office İş Mrkz. Çiğdem Sk.  No: 1/14 Pk: 34746 Barbaros Mah.

Ülkemizde çok fazla kullanıcıya sahip olan firma Gittigidiyor çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanma için en kısa yolu sizinle paylaşacağız

Bunun için en kısa yol ilk olarak Gittigidiyor çağrı merkezi numarası olan 0850 2523229 numarasını arayarak santralden çıkan kısa anonsu dinlemek olacaktır, ardından müşterisi olup olmadığınızı sorguladığı bir tuşlama yapacaksınız.

Bağlandıktan sonra tüm işlemlerinizi telefon ile halledebilir vakitten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bu işlem baya basit olup denenmiştir.

GittiGidiyor Müşteri Desteği Çalışma Saatleri

GittiGidiyor müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her zaman görüşebilirsiniz. Sizlere 7 gün 24 saat destek sağlayan müşteri hizmet desteği sayesinde aşağıdaki hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz:

  • Mesaj desteği
  • Telefon desteği
  • Canlı yardım desteği

Her 3 destekte GittiGidiyor bünyesinde 7 gün 24 saat çalışarak hizmet sağlamaktadır. Telefon ve Canlı Yardım Hizmeti için belirli konularda destek alabiliyorsunuz. Alamadığınız konularda ise Bize Yazın sayfasından destek kaydı açabilir, göndereceğiniz mesaj sayesinde de hızlıca yanıt alabilirsiniz.

GittiGidiyor yardım sayfası için https://yardim.gittigidiyor.net/s/ adresini kullanabilirsiniz. Burada 4 ana konu olarak şu konular temelinde tüm destek süreçleriyle ilgili yardım konusunu aratabilir ve bilgi alabilirsiniz:

  • İade ve İptal
  • Kargo ve Teslimat
  • Satıcı ile İletişim
  • Ödeme

Aynı şekilde satıcıların da yardım konuları olarak kargo ve iade, ödeme ve fatura, satış yönetimi, performans ve raporlar şeklinde 4 ana başlıktaki detaylı konular hakkında da bilgi – destek alabilmeleri mümkündür.

Gittigidiyor İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://yardim.gittigidiyor.net/s/

Eğer telefon ile GittiGidiyor iletişim numarası üzerinden ulaşmak yerine herhangi bir konu hakkında yazmak isterseniz yukarıdaki yardım sayfasının en altında bulunan Bize Yazın menüsünü kullanarak alıcı ya da satıcı olun hiç fark etmeksizin direkt olarak istediğiniz konuda talep açabilirsiniz.

Gittigidiyor E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Gittigidiyor Eposta Adresigittigidiyor@hs05.kep.tr

GİTTİGİDİYOR Facebook

GİTTİGİDİYOR Twitter

GİTTİGİDİYOR İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *