Gloria Jean’s Coffees Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Gloria Jean’s Coffees 1979 yılında Amerika’nın Chicago kentinde kurulmuştur. İlk dönemlerde Gloria Jean Kvetco’nun hediyelik eşya dükkanı satın almasıyla faaliyetlerine başlaan Gloria Jean’s Coffees birkaç yıl içerisinde mağaza sayısını 11’e yükseltmiştir. 1986 yılında franchise vermeye karar veren ünlü marka kısa süre içerisinde Kuzey Amerika’nın en büyük kahve zinciri haline gelmiştir.

1995 yılında Avustralyalı iş adamı ve kahve uzmanı Nabi Saleh ve ortağı Peter Irvine ile birlikte Gloria Jean’s Coffees’in Avustralya Master Franchise hakkını satın almıştır. 1996 yılında ise Miranda’da ilk şbuelerini açmışlardır. Kısa süre içerisinde en hızlı büyüyen markalar arasında yer almaya başlayan Gloria Jean’s Coffees, ABD ülke sınırları içerisindeki haklarını da satın alarak markanın dünya üzerindeki sahibi olmuştur.

Türkiye’ye 1999 yılında İstanbul Mydonose Showland’de açtığı ilk şubesiyle giriş yapan ünlü marka 50’i aşkın ülkede 1200’den fazla şubesiyle hizmet vermektedir. Kahve sevenlerin ilk tercih ettiği markalardan olan Gloria Jean’s Coffees, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına günümüzde de devam etmektedir. Gloria Jean’s Coffees çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 425 95 00 numarasını kullanabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *