Greenmotion Rent A Car Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Greenmotion Rent A Car, çevre dostu ve düşük maliyetli olan araç kiralama hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Greenmotion ile araç kiralayarak çevre üzerindeki etkilerini minimum düzeyde tutabilmenizi sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da Kadıköy, Ataşehir, Kartal ve havalimanları ile pek çok farklı il ve ilçede şubelerini artıran ünlü marka hizmet ağını her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

En çok tercih edilen rent a car markaları arasında yer alan Greenmotion geniş bir araç portföyüne sahiptir. Kiralama ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz marka uluslararası düzeyde elde edilen ödüllere de sahiptir.

Green Fleet Awards’da 8 yıl üst üste “Yılın Araç Kiralama Şirketi” ödülünü alan firma dünya çapında dikkat çekmektedir. Müşteri geri dönüşlerini büyük bir titizlikle inceleyen ve geri dönüşleri değerlendirme altına alan Greenmotion kaliteli araç kiralama hizmetleri alabileceğiniz bir firmadır.

Araç kiralama işlemlerini çevre dostu olarak gerçekleştirebilmenizi sağlayan Greenmotion aynı zamanda çağrı merkezi hizmetleri de sunmaktadır. Firmanın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 822 71 55 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle görüşerek marka hakkındaki istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi firma yetkililerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *