Groupama Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1959 yılında kurulan Fransa merkezli Groupama şirketi, uluslararası alanda sigortacılık ve emeklilik hizmetleri sağlamaktadır. 2006 yılında Türkiye’deki sigortacılık sektörüne giriş yapan Groupama şirketi, Türkiye’nin dışında 10 farklı ülkede daha sigortacılık hizmeti sağlamaktadır.

Dünya genelinde 13 milyonu aşkın müşterisiyle yüksek işlem hacmine sahip olan sigortacılık kuruluşlarından birisi olan Groupama, sigortacılık ve emeklilik hizmetleriyle bilikte her ihtiyaca odaklı çözümlerden yararlanabilmenizi sağlar. Sürekli olarak gelişime açık hizmet yapısıyla dikkat çeken uluslararası sigortacılık şirketi Groupama, 2009 yılında Türkiye’nin her noktasından anında bağlantı sağlanabilen müşteri hizmetleri numarasını da aktif etmiştir.

Groupama şirketi, Türkiye’de Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından satışa çıkartılan Başak Sigorta & Başak Emeklilik şirketlerini 2006 yılında satın almıştır. Daha sonraki dönemde 2009 yılında Güven Sigorta & Güven Hayat, şirketlerini bünyesine katmıştır.

Groupama şirketinin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 250 50 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi yetkilileri o günün yoğunluğuna göre çağrılarınıza cevap verecektir. Müşteri temsilcilerine bağlandıktan sonra şirket ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi çağrı merkezi aracılığıyla iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *