Grundig Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Beyaz eşya ve elektronik sektöründe yer alan Grundig, dünya çapında faaliyet gösteren bir markadır. 2007 yılından beri Arçelik’e ait olan ünlü marka Arçelik güvencesiyle müşterilerine hizmet sunmaktadır. Dünya çapında 65’den fazla ülkede faaliyet gösteren Grundig markası mağazalar zinciri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Koç Holding güvencesiyle üretim yapan Grundig, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle dikkat çekmektedir. Beyaz eşya markası olarak tanınan Grundig, ürün çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi gibi temel ev eşyalarını da üreten Grundig, elektrik süpürgesi, kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi, mikser ve daha pek çok farklı ürünü de üretmektedir.

Modern ev eşyalarını en kaliteli şekilde sunan Grundig, evlerde kullanılan TV, bilgisayar, hoparlör, radyo ya da bunlara benzeyen küçük teknolojik cihazları da üreterek müşterilerine sunmaktadır. Pazar içerisinde önemli bir yere sahip olan Grundig, Arçelik güvencesi altında hizmet vermektedir.

Grundig müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmetini de aktif bir şekilde kullanmaktadır. Grundig çağrı merkezine erişmek isterseniz 444 0 888 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden müşteri temsilcilerine marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *