Grupanya Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Türkiye’nin en fazla tercih edilen yerel hizmet ve ürünlerinin yer aldığı platformlardan olan Grupanya, birbirinden özel indirimli fırsatlarıyla kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli ve heyecanlı bir hayat tarzı sunmaktadır. Kazan-kazan sistemi üzerine kurulu iş modeli ile milyonlarca üyeye sahip olan ve işbirliği yaptığı binlerce kurum için eşsiz değerler yaratan Grupanya, üyelerini pek çok farklı fırsat ile buluşturmaktadır.

Dünyanın teknoloji liderlerinden olan Intel Capital ortaklığıyla teknolojik bilgi ve deneyimi artırırken aynı zamanda iş kültürünü de daha zengin bir hale getiren Grupanya, dinamik yapısı ve yepyeni hizmet anlayışı ile hayatın keyif sponsoru olmayı sürdürmektedir.

Vizyoner kimliğiyle dikkat çeken girişimciler arasındaki Baran Dilber, Can Mustafa Köne ve Onur Yıldırım tarafından Kasım 2009 tarihinde kurulan Grupanya, Alemşah Öztürk gibi internet projelerinde deneyimli olan ismin katkılarıyla hayata geçirilmiştir.

Grupanya aynı zamanda müşteri hizmetleri numarasıyla da aktif bir şekilde hedef kitlesine destek vermektedir. Grupanya’nın çağrı merkezini aradığınız zaman istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 200 47 76 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden markanın sunduğu tüm fırsatları da öğrenebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *