Horoz Lojistik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Horoz Lojistik müşteri hizmetleri Numarası: 08502023350

Türkiye’de kuruluşu uzun yıllara dayanan, büyük bir taşımacılık operasyonu sürdürerek bugün birbirinden farklı büyük markalarla çalışan Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri AŞ, müşterilerin ihtiyaç duyduğu önemli lojistik hizmetlerinde en iyi entegreli sistemiyle beraber çalışma şekli sunar. Günümüzde özel çözümler üreterek, müşterilerinin kargo ve lojistik süreçlerinde yardımcı olan Horoz Lojistik markası, yurtiçi taşımacılık alanında en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Horoz Lojistik markasının sahibi Nurettin Horoz’dur. Büyük bir yatırım ile çok eski zamanlardan beri ülkemizin markası olarak ilk milli kuruluş olarak lojistik alanında hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de ilk lojistik markası olurken bugün 5 farklı kıtada toplamda ise 107’den fazla ülkede hizmet sağlamaktadır. Horoz Lojistik bugün 600’den fazla noktada entegre edilmiş biçimde lojistik çözümler sunan önemli markalardan biridir.

Horoz Lojistik Kargo Teslimat Süresi Nedir?

Çeşitli kuruluşlarla yaptığınız alışverişler sonucunda kargonuzu getiren marka Horoz Lojistik olabilir. Bu alanda geniş bir entegre edilmiş sisteme bağlı şekilde pek çok markadan getirilecek ürünleri direkt olarak Horoz Lojistik getirebilmektedir. Samsung, Siemens, Bosch, Beko ya da pek çok beyaz eşyaların yanı sıra Hepsiburada gibi büyük markaların bazı ürünleri de direkt olarak Horoz Lojistik ile çalışmaktadır.

Kargom nerede kaldı ya da Horoz Lojistik iletişim numarası ile kaç günde teslimat olacağına dair bir ortalama süre istiyorsanız bu süre ortalama 15 iş günü olarak tanımlanır. Kampanya dönemleri dahil olmak üzere belirli günlerde bu süreler uzayabilmekte ancak genel olarak kargo teslimat süreleri doğrudan 15 iş günü içinde gerçekleşir.

Genel olarak markaların gönderecekleri ürünler 50 desi ve üzerinde ise, Horoz Lojistik markası ile çalışırlar. Hem personelleriyle hem de araçlarıyla beraber en iyi şekilde hizmet sağlayan marka, sunduğu destekleriyle beraber en iyi şekilde de kargo süreçlerini iyi sürdürürler.

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 08502023350

Horoz Lojistik Kargo Dağıtımı Hafta Sonu Var mı?

Hafta içi her gün saat 18.00’a kadar çalışan kargo şubeleri gibi Horoz Lojistik’te aynı saatler arasında çalışma göstermektedir. Ek olarak Cumartesi günü de çalışan Horoz Lojistik dağıtım merkezi sadece Pazar günü çalışma göstermemekte, haftanın 6 günü çalışmaktadır.

Hangi Alanlarda Faaliyet Gösteriyor?

Horoz Holding olarak da tanınan Horoz Lojistik markası, doğrudan lojistik alanında birbirinden farklı hizmetler göstermekte ve sunmaktadır. Benzer olarak yurtiçi taşıma hizmetleri, depolama ve dağıtım süreçleri, bunların yanı sıra uluslararası karayolu ve demiryolu taşımacılığı gibi pek çok alanda geniş bir dağıtım süreçleri işlemektedir.

Horoz Lojistik ile Kargom Nerede?

Eğer Horoz Lojistik şirketinden bir kargo bekliyorsanız Horoz Lojistik müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak telefonla kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer sizlere SMS yoluyla Horoz Lojistik şirketinin gönderdiği bir gönderim – takip kodu varsa, bu kodu sistemlerine girerek de kargonuzun hangi aşamada olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Horoz Lojistik Email Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Bireysel ve kurumsal markalarla çalışarak hizmet veren Horoz Lojistik genel olarak desi değerine göre çalışmalarını büyük ve geniş paketlerde sağlar. Buna göre günümüzde Horoz Lojistik ile birlikte en iyi hizmetten yararlanmak adına sosyal medya hesaplarında çeşitli duyuru ve kampanyalarını takip ederek iletişimde kalabilirsiniz.

Ayrıca markaya ait herhangi bir istek, öneri, şikayet ya da dilekleriniz varsa bunları da dile getirmek için anında email adresini pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Eposta adresi: horozlojistikkargo@hs03.kep.tr

HOROZ LOJİSTİK Facebook

HOROZ LOJİSTİK Twitter

HOROZ LOJİSTİK İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *