HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1990 yılından beri Türkiye’de hizmet sunan HSBC Bankası, Birikim Yönetimi, Bireysel Bankacılık, Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı hizmetleri sunmaktadır. ATM, telefon ve dijital bankacılık ile birlikte şube kanalları üzerinden de müşterilerine çözüm sunan banka dünya çapında tanınmış bir markadır.

Londra’da bulunan ve dünyanın en önemli bankacılık ve finans hizmetleri kurumları arasında yer alan HSBC Bankası, Avrupa, Ortadoğu, Asya-Pasifik kısmı, Kuzey ve Güney Amerika bölgeleri başta olmak üzere toplam 66 ülkede 3 bin 800 ofisi ile hizmet sunmaktadır.

HSBC Türkiye, sürdürülebilirlik ve sorumluluk çalışmaları açısından yürüttüğü bütün toplumsal yatırım projelerini “Geleceğe Gönüllüyüz” adlı proje adı altında sürdürmektedir. Bu program çerçevesinde çevre, eğitim ve toplum alanlarında farklı projeler gerçekleştirilmektedir.

Eğitim sahasındaki çalışmalarıyla çocukların ve gençlerin eğitimlerine de kaktı sağlayan banka çevre sahasında doğal hayatın devamlılığı ve etraf bilincinin geliştirilmesine yönelik projeler sunmaktadır. HSBC Bankası aynı zamanda müşteri hizmetleriyle de ilgi çekmektedir.

HSBC Bankası’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 111 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra doğrudan 1, 8 ve 4 tuşlarını kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanarak istek, soru, görüş, önerilerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir ve bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *