Hyundai Assan Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dünyanın en büyük otomotiv üreticisi olan Hyundai, her sınıftaki otomobil modelleriyle yüksek kaliteyi hedef kitlesine sunmaktadır. Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar arasında yer alan Hyundai, Türkiye’de ilk defa 1990 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 1995 yılında İzmit’te kurdukları ve 1997 yılında aktif olarak üretime başladıkları otomobil fabrikası ile hizmet vermektedir.

Hyundai, otomobil teknolojisinin üretim ve satışlarını da gerçekleştirmektedir. Türkiye’de üretim gerçekleştiren en büyük markalar arasında yer alan Hyundai, müşterilerinden gelen geri dönüşlere büyük bir önem vermektedir.

1990 yılından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren Hyundai Assan şirketinin %70 oranlık kısmı Hyundai Motor Company şirketine aittir. Geriye kalan %30’luk kısım ise Kibar Holding bünyesinde yer almaktadır. Uluslararası otomotiv markası olan Hyundai’nin Türkiye’deki faaliyetleri Hyundai Assan markası adı altında Kibar Holding ortaklığıyla sağlanmaktadır.

Otomobil modellerinin üretim merkezlerinden olan Türkiye’deki Hyundai Assan fabrikası uluslararası pazardaki 40’ı aşkın ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir. Her geçen gün büyüyen üretim kapasitesiyle dikkat çeken Hyundai Assan çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Çağrı merkezine bağlanmak için 0216 571 63 01 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *