igdaş çağrı merkezi telefon numarası

İGDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 530000

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere bazı iştiraklerce ortak şekilde kurulan İGDAŞ, 1986 yılında kurularak İstanbul’un kirli havadan kurtularak daha temiz bir hava sağlanması açısından, şehrin yakıt ihtiyaçlarını en optimal süreçler içerisinde sağlaması açısından doğal gaz ile karşılamaya başlayan bir şirket olarak kurulmuştur. İGDAŞ açılımı İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak tanımlanmaktadır.

İGDAŞ İLETİŞİM NUMARASI

İgdaş çağrı merkezi telefon numarası ile abonelerin ilk kurumları, igdaş şikayet ve igdaş önerilerini direkt olarak İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş ye iletmek için kurulmuş bir hattır.

Doğalgaz kaçağı olduğu durumlarda acil olarak 187 ihbar hattına mutlaka iletiniz.

İgdaş Acil İhbar Hattı : 187

İgdaş Öneri, Talep, Şikayetleriniz İçin : 153

İstabul dışından yapılacak aramalar için: 0212 153 00 00

Hizmet Binalarının telefon numaralarına ve adreslerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İgdaş Genel Müdürlük Hizmet Binası
Adres :Kazım Karabekir Cad No:4 34060 Alibeyköy/İST. Telefon :212 499 11 11 Fax: 212 499 11 33

İgdaş destek ve kesinti ihbar

İstanbul’un birçok bölgesinde 90’lı yıllarında yatırımlar alarak ilerleyen İGDAŞ, burada birçok alanda yaptığı yatırımlar sonucunda doğal gaz kullanımı için altyapı çalışmalarını tamamladı. İstanbul’da bugün İGDAŞ, dünya standartlarına yakın şekilde hizmetler veren bir kuruluş olarak iyi bir şekilde destek veren marka haline gelmiştir. İstanbul’da oturan tüm tüketicilerinin ise olası bir soru veya sorunda Doğalgaz Acil 187 nolu telefon numarasını arayarak ya da İgdaş müşteri hizmetleri hattına ulaşarak, bilgi ve destek alabilirler.

Evinizde doğalgaz açtırmak istediğinizde, iç tesisat bedeli ya da yeni doğalgaz açtırma bedeli ne kadar olduğuna dair bilgi sahibi olurken, İGDAŞ kalitesiyle birlikte siz de dilediğiniz her zaman gaz açma, kapatma, fatura ödeme, geçmiş dönem borçları yapılandırma veya benzer süreçler hakkında bilgi – destek alabilirsiniz.

İGDAŞ Vezneleri Çalışma Saatleri Nedir?

İGDAŞ (İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.) İstanbul genelinde hizmet sunan ve milyonlarca aboneye sahip olan bir enerji kuruluşudur. 1986 yılında kurulan İGDAŞ abonelerine tesisat numaraları üzerinden hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün yükselten İGDAŞ yeni nesil teknolojilerden yararlanarak abonelerine kesintisiz hizmet desteği sağlamaktadır.

İGDAŞ ödemelerinizle ilgili olarak internet sitesinden online olarak tüm işlemlerinizi yapabilir ve e-devlet uygulaması üzerinden dilediğiniz her zaman hem doğalgaz sorgulama hem de istediğiniz gibi bilgi, destek alma süreçleri içerisine dahil olabilirsiniz. Eğer vezne üzerinden işlemlerinizi tamamlamak isterseniz de 08:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 saatleri içerisinde çalışan vezneler, doğalgaz açtırma veya kapattırma, borç ödeme veya iade alma gibi süreçlerinizde de bilgi sahibi olacağınız şekilde hizmet görmektedir.

Tüm vezneler hakkında hem adres bilgisi almak hem de nerelerde vezneler var bilgisine sahip olmak için de https://www.igdas.istanbul/veznelerimiz adresini kullanarak bilgilenebilirsiniz.

İGDAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0212 530000

Doğalgaz acil hattı 187 ile İstanbul içerisinde direkt çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İGDAŞ ile ilgili olarak Beyaz Masa Alo 153 nolu hattı da arayıp bilgi alabilirsiniz. Eğer İstanbul dışından arıyorsanız 0212 nolu telefon numarasıyla beraber İGDAŞ çağrı merkezi hattına ulaşabilir, bilgi ve isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Çağrınız, yetkili temsilciler tarafından bir başvuru formu niteliğinde kayıt altında tutularak, müşteri temsilciyle beraber sesli görüşme kaydı altında görüşme sağlarsınız. Burada şikayet kayıtlarınız varsa, şikayetlerinizin tanımı ve doğru araştırma için bazı önemli bilgiler sizlerden istenir. Buna göre tüm arayan kişi hakkında önemli bilgiler alınarak gerekli çözüm odaklı yaklaşım gerçekleştirilir.

İGDAŞ İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu Var mı?

İGDAŞ ile yazılı görüşmek istediğinizde E-Dilekçe müşteri talep formu doldurarak bilgi edinebilirsiniz. Bunun için https://www.igdas.istanbul/e-dilekce-bireysel adresini kullanabilir ve buradan tüm konuların dilekçe konusu şeklinde konu edildiği detaylara, basit bir forma ulaşabilir ve bu formu doldurup bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer e-dilekçe ile istediğiniz bilgilere erişemezseniz https://www.igdas.istanbul/bilgi-edinme-formu adresini kullanarak da yine bilgi edinmeniz mümkündür. Hem hızlı hem de etkili çözüm odaklı yaklaşan müşteri temsilcileriyle beraber dilediğiniz İGDAŞ aboneliğiyle ilgili soru ve sorunlarınızı başvurarak çözümleyebilirsiniz.

İGDAŞ Sosyal Medya Adresleri

İGDAŞ’ın sosyal medya hesapları aşağıdaki gibi olup aktif duyurular, bildirimler ve çeşitli abonelerine özel bilgi paylaşımlarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamaları buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden destek kaydı, özel önerileriniz veya şikayetlerinize varan konularda da iletişime geçerek bilgi aktarımının yapılmasını talep edebilirsiniz.

İGDAŞ Facebook

İGDAŞ Twitter

İGDAŞ İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *