İhlas Pazarlama Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

İhlas Pazarlama Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 4444949

İhlas Pazarlama AŞ, Türkiye’de verdiği hizmetleri yaklaşık olarak 1980’li yıllara dayanıyor. Türkiye’de pek çok kitap, ansiklopedi setleri, gazete abonelikleriyle birlikte sunulan ürünler olurken bu alanda en önemli marka olarak ön plana çıkan şirket ise İhlas Pazarlama olmuştur.

Yıllardan beri süregelen şekilde birbirinden farklı ithal ürünü Türkiye’de tüketici ile tanıştıran bu marka, birbirinden farklı cihazlarda insanların beğenisine sunarak pek çok evlerde yerini almayı, ismini tanıtmayı başarmıştır. Türkiye’de 1986 yılı sonrasında evlerde şebeke suyuna uygun şekilde su arıtma cihazlarıyla beraber daha da tanınır bir hal alan İhlas Pazarlama, ülkemizin önemli markasıdır.

Bugün birbirinden farklı alanlarda ARGE çalışmalarını geliştirdiği gibi evlerle ilgili olarak pek çok elektrikli süpürge, toz torbalı süpürgeler, temizlik robotu, hava sterilizasyonu, şofben, ısıtıcı, iklimlendirme ya da küçük ev aletleri gibi pek çok ürünle birlikte sektörde yerini korumayı başarıyor. Faydalandığınız ürünler hakkında genel bir bilgi almak ya da soru sormak için bu sayfada yer alan 444’lü telefon ile İhlas müşteri hizmetleri ulaşımı sağlayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İhlas Pazarlama Ücretsiz Tanıtım Nedir

Ücretsiz deneme ve ücretsiz tanıtım konusunda İhlas Pazarlama, yıllardan beri evlerde ürün deneme imkanını sizlere sunuyor. Şu anda ise temizlik robotu ve su arıtma cihazlarıyla beraber evinizde ücretsiz deneyebilirsiniz. Uzman kişilerle birlikte siz de istediğiniz pek çok ürüne hem ücretsiz deneme imkanıyla ulaşabilir hem de bu deneme imkanını kendi evinizde yaşayabilirsiniz.

Randevu almak ya da bilgi almak için http://ihlaspazarlama.com.tr/tr/ucretsiz-deneyin adresinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İhlas çağrı merkezi üzerinden de istediğiniz şekilde yetkililerle görüşebilir, bilgi alabilirsiniz.

İhlas Pazarlama Mağazaları Nerede?

İhlas Pazarlama’nın Adana’dan Zonguldak’a kadar ülkemizin pek çok yerinde şubesi bulunmaktadır. Birçok şehirde birden fazla şubesi bulunan markanın tüm şubelerini, adres ve telefon bilgilerini de http://ihlaspazarlama.com.tr/tr/sayfalar/magazalarimiz buradan görüntüleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz pek çok konuda da İhlas iletişim numarası ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

İhlas Pazarlama Yetkili Servisler Nerede?

İhlas Pazarlama’dan faydalandığınız herhangi bir ürünle ilgili çıkan sorunlarda, yetkili servisleri kullanabilirsiniz. Bunun için İl ve İlçe araması ile http://ihlaspazarlama.com.tr/tr/sayfalar/yetkili-servislerimiz buradan direkt şekilde size en yakın yetkili servisi bulabilir, İhlas Pazarlama’nın yetkilendirdiği servisten ürünler hakkında destek alabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyetini sağlaması için Türkiye’de geniş bir servis ağına sahip marka, her yerden teslimat ve uzman servis ekibi desteğiyle geniş bir ağa sahiptir. Bununla beraber müşteri hizmetleri desteğiyle telefondan da destek olunmasını sağlar, istediğiniz şekilde de uzman ekiple beraber hizmet alabilirsiniz.

İhlas Pazarlama Sosyal Medya Hesapları ve E-posta Adresi

İhlas Pazarlama’nın sahip olduğu sosyal medya hesaplarını takibe almak için sizlerde aşağıdaki listelediğimiz hesaplara göz atabilirsiniz. Bunun dışında yazılı şekilde iletişime geçmeniz gereken herhangi bir bilgi alma, verme, öneri, istek veya şikayetler için de şu e-posta adresini doğrudan kullanabilirsiniz

İhlas Pazarlama Eposta Adresi: info@ihlaspazarlama.com.tr

İHLAS Facebook

İHLAS Twitter

İHLAS İnstagram

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *