Indesit Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Elektrikli ev aletleri üretimini üstlenen Indesit markası 1975 yılında İtalya’nın Fabriano şehrinde kurulmuştur. Zaman içerisinde İtalya’daki elektrikli ev aletleri sektörünün lideri haline gelen Indesit, üretim tesislerinin sayısını o yıllarda 16’ya çıkartmıştır. Bu tesislerden 8 tanesi İtalya’da diğer 8 tanesi ise Polonya, Birleşik Krallık, Rusya ve Türkiye’de yer almaktadır.

Türkiye piyasasına 1990 yılında giriş yapan Indesit, Türkiye’de beyaz eşya ve ankastre üretimiyle satışını yapmaktadır. Türkiye’deki üretimlerini Manisa’da yapan Indesit, derin dondurucu ve buzdolabı üretimi de yapmaktadır. Ürünlerin %75’i Avrupa’ya ihraç edilmektedir. Diğer yandan ise Orta Doğu ve Asya için de Manisa’da üretim yapan Indesit, 2010 yılında bu ülkelere 1 milyondan fazla ürün satmıştır.

Manisa’da araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam eden ünlü marka Indesit Quadrio buzdolabı modeliyle de ünlenmiştir. Manisa’da yer alan üretim tesisinde 1000’i aşkın kişiye iş olanağı sağlanmıştır ve ülke ekonomisine de katkıda bulunulmuştur.

Indesit çağrı merkezine 0212 355 53 00 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcilerine ulaşarak istek, şikayet, öneri ve görüşlerinizle birlikte Indesit markasına ait merak ettiğiniz soruları da müşteri temsilcilerine sorabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *