ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

ING Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502220600

ING Group bünyesinde bulunan ING Bank, Türkiye’de faaliyetlerini ING adıyla birlikte sürdüren hem bireysel hem de kurumsal bankacılık hizmetleri veren bir kuruluştur. Güncel ATM’lerinin sayısıyla, şubeleriyle ve tabi ki müşterilerine sunduğu krediler, mevduat hesapları oranlarıyla beraber pek çok açıdan kazandıran banka adını da almayı başarmıştır. Dünyada 40 şubesi bulunan ING Bank, Türkiye’de de 28 Mart 1996 yılında kurularak ilk şubesini bu tarihte açmıştır. Hollanda merkezli bir banka olup kuruluş tarihi ise 1991 yılıdır.

ING BANK müşteri hizmetlerine Direk Bağlanma

ING bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için öncelikle yukarıda verilmiş olan çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra TC kimlik numaranızı tuşlamanız istenmektedir. Sonrasında kayıp çalıntı birimi için 0 tuşlamanız, müşteri temsilcisi için ise 9‘a tuşlamanız yeterli.

ING Bank’ın bugün pek çok hesap türleri bulunmaktadır. Müşterilerine sunduğu e-Turuncu, E-Kredi, Turuncu Ekstra, Pegasus Kart ve Dijital Bankacılık ana kategorilerinde en çok ilgilenilen türleriyle beraber çok iyi avantajlı faiz oranlarıyla hizmetler sunmaktadır.

Özel Bankacılık, Mevduatlar, Krediler, Yatırımlar ve Ödemeler hakkında pek çok bankacılık faaliyetlerinizi güvenle geçirebileceğiniz yapı ING Bank oluyor. Bu konuda her zaman istediklerinizi başarılı şekilde alacağınız şekilde ING Bank ile birlikte süreçlerinize katkısı olmasını isteyebilirsiniz. Olası konular hakkında ise her zaman ING Bank müşteri hizmetleri ile beraber destek alabilir ve görüşebilirsiniz.

Ing Müşteri Şikayet Yönetimi Nedir?

Soru ve sorunlarınıza her zaman çözüm odaklı yaklaşan Ing Bank, bugün kendi bünyesinde kurduğu Müşteri Şikayet Yönetimi desteğiyle beraber süreçleri en iyi şekilde takip ediyor. Müşterilerinin düşüncelerini saklamadan hızlıca paylaşması için pek çok kanal üzerinden şikayet, istek, öneri ya da çeşitli görüşleri de her zaman sizlere sunuyor. Bu sayede müşterilerinin de fikirlerinin ne kadar önemli olduğunu dolaylı yoldan göstermektedir.

ING BANK İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.ing.com.tr/tr/bilgi-destek/bize-ulasin/talep-iletisim-formu

Dilediğiniz herhangi bir zaman diliminde de 0850’li telefon numarasından 7 gün 24 saat tüm bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilmek için Ing Bank çağrı merkezi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Tüm süreçler hakkında sizi dinleyecek olan bir çağrı merkezi yetkilisiyle her an görüşebilirsiniz.

ING İLETİŞİM

ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanma:

İlk önce “0850 222 06 00” arayın.

Daha sonra TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ya da kart numaranızı tuşlayın.

Sonrasında kayıp çalıntı birimi için 0 tuşlamanız, müşteri temsilcisi için ise 9‘a tuşlamanız yeterli.

Sizi bekleme yapmadan direk müşteri hizmetlerine bağlayacaktır…..

ING Sosyal Medya Adresleri

Müşteri çözüm merkezi kadrosu sadece telefon ya da internet sitesindeki iletişim formu değil aynı zamanda tüm kayıtları ve işlemlerin alınmasını sağlayan geniş bir sosyal medya ekibi de bulunmaktadır. Ing Bank ile birlikte sosyal medya hesaplarından takipte kalarak da iletişim süreçlerinizi kuvvetli hale getirebilirsiniz. Bu süreçlerde her zaman destek alabilir ve olası tüm problemlerde de her zaman iletişimde olabilirsiniz.

Ing iletişim numarası üzerinden çağrı merkezini arayıp çözümlemek istediğiniz konularda yeterli kalınmadığında sosyal medyadan da yetkililere ulaşabilir, problemleriniz hakkında ya da çözüm önerilerini dinlemeniz hakkında da yine paylaşımda bulunabilirsiniz. Daha hızlı bilgi ve destek için https://www.ing.com.tr/tr/bilgi-destek adresi üzerinden de Krediler, E-Turuncu Hesap, Kartlar, Turuncu Ekstra, Mevduat, Yatırım gibi konularda da bilgi, destek alabilirsiniz.

ING BANK Facebook

ING BANK Twitter

ING BANK İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *