İşbir Yatak Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

İşbir Holding ismiyle sektöre giriş yapan İşbir Yatak, 17 Şubat 1968 yılında yurt içinden ve yurt dışından birleşen ortaklar tarafından 2.7 milyon TL’lik sermaye ile kurulmuştur. 1968 yılına göre büyük bir tutar olan bu sermaye şirket bünyesine büyük katkı sağlamıştır.

09.10.1968 yılındaki ilk yatırımlar, Balıkesir’de İşbir Sentetik Dokuma Sanayi Şirketi’nde olmuştur. İlerleyen yıllarda 1977 yılına gelindiği zaman Ankara’da İşbir Sünger Sanayi Şirketi kurulmuştur ve hizmet alanları da giderek genişlemeye başlamıştır.

Kuruluş tarihinden günümüze kadar geçen yıllarda giderek artan yatırımlar firmanın kendi sektörlerinin lider işletmeleri konumuna gelmesini sağlamıştır. Halka açık şirket olan İşbir Holding, Sermaye Piyasası Kurulu’na tabi olarak her zaman çağdaş ekonominin gereksinimlerini yerine getirmiştir. İşbir Holding’in ilk kuruluşundan bu yana temel stratejisi sahip olduğu her bir İşbir Şirketi’ni sektörünün önde gelen şirketi yapmak olmuştur.

Kaliteli ve müşteri odaklı çözümler üreten İşbir Yatak, ürettiği yeni nesil teknolojilere sahip yatakları ile insanların sağlığına da hizmet etmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi de kuran İşbir Yatak’ın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0312 398 07 88 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *