Kablonet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

KABLONET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 804 44 44

Bir zamanların Uydunet’i, daha sonrasında günümüzün Kablonet’i olarak bilinen Türksat tarafından işletilerek hizmet sağlayan Kablonet markası, 2008 – 2016 yılları arasında toplamda 8 yıl boyunca Uydunet olarak bilinmekteydi. Günümüzde Kablonet şeklinde hem internet hem de TV şebekesi olarak pek çok alanda hizmetleri sağlamaya Türkiye’de 24 farklı şehirde bugün devam etmektedir.

Kablo TV şebekesi ile birlikte internet servisi de veren Kablonet, evlerde televizyon hattına takılan modem ile birlikte internet kullanımı noktasında hizmet verir. Kablonet çağrı merkezi ile altyapı sorgulamaları yapabilir, faturalarınız hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Türksat’a bağlı markanın sağladığı tüm hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Televizyon
  • İnternet
  • Telefon

Kablonet iletişim

Kablonet’in 0850’li çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. 0850 804 44 44 numarasını tuşlayarak Kablonet ile iletişime geçebilir ve yaşadığınız tüm sorunları müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Aynı numara üzerinden firma ile ilgili istek, şikayet, öneri ve görüşlerinizi de bildirebilirsiniz. Kablonet’e ulaşmak isterseniz 126 numarasını da kullanabilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz bu numaralar o günün yoğunluğuna göre kısa süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecektir.

Tüm cihazlarda faydalanacağınız şekilde TV yayını, telefon desteği ya da alacağınız internet altyapısıyla beraber en iyi şekilde sizlerde altyapınızı güçlü biçimde Türksat desteğiyle yenileyebilirsiniz. Online işlemlerinizi dilediğiniz her zaman Kablonet’in internet sayfasından yapabilirsiniz. Ek olarak ana menülerden Kampanyalar menüsünü seçerek, internet yeni abonelik başvuruları yapmadan önce 30’dan fazla kampanyasıyla beraber dilediğiniz uygun kampanyalardan birini de tercih edebilirsiniz.

Kablonet Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Bir Kablonet müşterisiyseniz siz de ödemelerinizi yapmak için direkt Kablonet internet sitesinden fatura öde menüsüyle beraber faturanızı ödeyebilirsiniz. Televizyon, internet ya da telefon hattınızla ilgili tüm altyapısından faydalanacağınız bu marka için dilediğiniz her zaman Kablonet müşteri hizmetleri ile telefonda da görüşerek destek alabilirsiniz.

Eğer fatura ödemelerinizi yapacaksanız, ana menülerde bulunan fatura ödeme seçeneklerinin dışında Satış Noktaları ile birlikte de nerelerde olduğunu görebilir ve bu sayede faturalarınızı bu sayfalardan birini de tercih ederek ödeyebilirsiniz.

KABLONET Müşteri İletişim Formu

Kablonet Türksat desteği ile birlikte bugün evlere internet ve televizyon yanını veren internet sağlayıcılarından biri olurken günümüzde bu konu hakkında olası soru ve sorunlarınızda da her zaman Kablonet iletişim numarası ile birlikte destek alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınızda çağrı merkezinden görüşebileceğiniz gibi SSS adresi olan https://www.turksatkablo.com.tr/SSS adresinde de tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan müşteri iletişim formu ile de her zaman iletişimde kalabilir, destek alabilirsiniz. Olası tüm soru ve sorunlarınızda, şikayetleriniz ya da yapıcı çözüm önerilerinizde de yine bu iletişim formunu kullanabilirsiniz.

KABLONET İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.turksatkablo.com.tr/iletisim

KABLONET Sosyal Medya Adresleri

Kablonet bir internet servis sağlayıcısı olarak sizlere her zaman internet altyapısı noktasında yardımcı olur. Bu anlamda dilediğiniz her zaman sosyal medya hesaplarını da takip ederek, duyuru ve indirimler hakkında, kampanya bilgilendirmeleriyle ilgili tüm detaylı bilgilere de istediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

KABLONET Facebook

KABLONET Twitter

KABLONET İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *