Kamil Koç Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

KAMİL KOÇ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440562

Ülkemizin en büyük karayolu yolcu taşımacılığı şirketlerinden biri olan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. aynı zamanda ilk karayolu taşıma şirketi olarak tanınmaktadır. 1926 yılında kurulmuştur ve 94 yılı aşkın süredir aktif şekilde ülkemizde faaliyetlerini kaldığı yerden devam etmektedir. Lider bir şirket olma yolunda ilerlemeyi başarmasının en büyük nedenlerinden biri, Kamil Koç’un müşteri memnuniyeti noktasında iş ahlakı ve her zaman müşterilerini ön planda tutmasına bağlıdır.

çağrı merkezi numarası4440562
e-posta adresimuzaffer.ersen@kamilkoc.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.flixbus.com.tr/hizmetler/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma
4440562 aradıktan sonra sırasıyla”2-1-1″ e basınız.
zorluk1/10
süretahmini bekleme süreniz 2 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7 gün 24 saat
genel merkez adresPANAYIR MAH. İSTANBUL CAD.. NO:421 A OSMANGAZİ – BURSA

Kamil koç çağrı merkezi kısa bilgi

Günümüzde güçlü ve güvenilir bir marka olarak, her zaman müşterilerini şehirler arası yolculuklarında memnun ederek başarılı bir taşımacılık hizmeti sağlayan marka olarak bilinirken, Kamil Koç 1926 yılından bu yana sağladığı hizmetlerini 2019 yılında FlixBus iş ortağı olarak büyütmüştür. FlixBus, Avrupa’daki en büyük şehirlerarası otobüs ağı kuran bir firma olurken Kamil Koç’da bu şirketin iş ortağı olmuştur. 2013 yılından bu yana 100 milyonu geçkin sayıda yolcusu olmuş olan marka, 35 ülkede toplamda 2500 noktada hizmet sağlar.

Kamil koç otobüs iletişim bilgileri

Konforlu ve kaliteli bir hizmet anlayışını, yolcularının tamamına seyahat süresinde sağlamak isteyen Kamil Koç iletişim numarası ile birlikte olası soru ve sorunlarınızda sizlerin yanındadır. Çağrı merkezi ile her zamna hem satış öncesinde hem de satış sonrasında beklediğiniz kalitede destek alabilir, her zaman müşteri memnuniyeti noktasında da ön planda tutulan süreçlerin tamamında sizlere yardımcı olmaktadır. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında başarılı bir şirket olurken, bugün ülkemizde binlerce noktada bulunan acentesiyle beraber yoluna devam etmektedir.

Türkiye’de bugün 60 şehirde, 288 ilçede birçok seyahat acentesiyle beraber yoluna devam eden Kamil Koç’tan satın aldığınız herhangi bir şehirler arası yolculuk biletinizle ilgili aksaklıklarda Kamil Koç müşteri hizmetleri hattından iletişime geçebilirsiniz. 444 nolu telefon numarasıyla beraber yolcu memnuniyeti desteğini alacağınız numarayla birlikte görüşebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz.

Flixbus şikayet Telefon Numarası: 4440562

Kamil Koç ile Flixbus numarası aynı mı?

Türkiye sınırları içerisinde 95 yıldır neredeyse tüm şehirlere hizmet veren Kamil Koç, artık dünya geneli bir firma olan flixbus ile iş ortağı oldu. Artık kamil koç’un hizmetlerine bağlanmak için flixbus’ın kendi sitesi kullanılmakta. Kamil koç hakkında destek alabilmek için, flixbus müşteri hizmetleri‘ni aramalısınız.

Flixbus / Kamil Koç sefer yerleri nereler?

Türkiye geneinde 57den fazla ile, yurt dışında ise Avrupada çok sayıda ülke içerisinde seyehat imkanı sunan flixbus otobüs sefer noktalarına, hizmet verdiği illere kendi sitesi üzerinden ulaşmanız mümkün. Bunun için https://www.flixbus.com.tr/otobus-seferleri bu adresi ziyaret etmenizi, harita üzerinden seyahatinizin başlangıç ve bitiş şehirlerlerini seçip, biletlemenizi yapmanız mümkün.

Kamil Koç Satış Öncesi Müşteri Hizmetleri

Türkiye genelinde 57 il ve 286 ilçeye ulaşım sağlayan Kamil Koç, yılda ortalama 250.000’i aşkın sefer yapmaktadır. Yıllık ortalama taşınan yolcu sayısı ise 35.000’i aşmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilecek çağrı merkezi de olan Kamil Koç’a ulaşmak istiyorsanız, 444 0 562 numarasını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezi üzerinden hizmet veren Kamil Koç firmasına aynı zamanda internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Kamil Koç’a e-posta atarak ulaşabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Kamil Koç “otobüsüm nerede?” uygulaması nasıl kullanılır?

Kamil Koçla seyehat etmeyi planlıyorsunuz ve otobüsünüzün bulunduğunuz durağa ne zaman geleceğini öğrenmek mi istiyorsunuz? Yada sevdiklerinizi bindirdiğiniz otobüsü takip edip yerlerine sağ salim ulaştığınızdan emin mi olmak istiyorsunuz? Uzaktan ziyarete gelen yakınlarınızı takip edip onlara tam zamanında karşılama mı yapmak istiyorsunuz? Kamik koç Otobüs takip sistemi adıyla Kamil Koç ve Flixbus sizin için çok güzel bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile rezervasyonunuzun bulunduğu otobüsü anbean takip etmeniz mümkün. https://www.flixbus.com.tr/info adresiyle ulaşabileceğiniz uygulamayı kullanmak çok basit. Durak ve saat bilgilerini giriş yapmanız yeterli.

Kamil Koç Şikayet ve Rezervasyon hattı

Ankara, Bursa, İstanbul, Eskişehir, İzmir, Uşak veya Antalya otobüs seferleri olmak üzere tüm otobüs güzergahlarını ve saatlerini görmek için siz de Kamil Koç’un kendi internet sitesinden bilgi sahibi olabilir, otobüs bileti sorgulayabilir ya da otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Kamil Koç web sitesinde yer alan yardım sayfalarıyla beraber otobüs – yolcum nerede gibi kalkış – varış noktasında ki saatleri takip ederek, otobüsün nerede olduğuna dair anlık kontrol edebilir ya da saatleri kontrol ederek beklediğiniz misafirinizin şu anda nerede olduğuna dair arama yapma aracından da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kamil Koç Posta Adresi: PANAYIR MAH. İSTANBUL CAD.. NO:421 A OSMANGAZİ – BURSA

KAMİL KOÇ E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Kamil Koç destek hattı için telefon numarası dışında bir e-posta adresi bulunmamaktadır. Fakat merak ettiklerinize dair tüm soruları yanıtladıkları bir yardım sayfası bulunuyor. Aşağıdaki link üzerinden bu yardım sayfasına. Ulaşabilir, bagajlarınızdan tutun da otobüslerin sefer saatlerine, ödemelerle ilgili soru ve sorunlardan değişiklik gibi pek çok konuya kadar kategorilere ayrılmış şekilde tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Yardım Sayfası: https://www.flixbus.com.tr/hizmetler/iletisim

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarını da takibe alabilir, Kamil Koç otobüs bileti kampanyaları ve aktif indirim zamanlarını takip edebilirsiniz. Buna göre erken bilet alma dönemlerinden faydalanabilir, kampanyalarla beraber siz de harika indirimleri yakalayabilirsiniz.

KAMİL KOÇ Facebook

KAMİL KOÇ Twitter

KAMİL KOÇ İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *