Karel Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1986 yılında ortaya çıkan Karel, Türkiye firmaları içerisinde uzun süredir aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam eden bir firmadır. Sektördeki öncü firmalar arasında bulunan Karel, günümüzde iletişim sistemlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

Türkiye’de elektronik santral alanında kendisine bir pazar yaratmayı başaran Karel, bu pazar içerisinde PBX ürünlerinin satışını da yapmaktadır. Anlayışı ve çalışmaları ile Türkiye’nin elektronik haberleşme sistemlerine geçmesine öncülük eden Karel, sürekli büyüyen yapısı ile dikkat çekmektedir.

Karel kuruluşunda yalnızca Türk sermayesi yer almaktadır. Bu sebeple, %100 yerli sermayeli olan firmalar arasında da Karel bulunmaktadır. Türkiye’de gelişmiş Ar-Ge olanaklarına sahip olan Karel, bu yönünü sürekli büyütmeye özen göstermektedir. Türkiye’de başlayan piyasa alanını zaman içerisinde dünyaya da açan Karel 30’dan fazla ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır.

İletişim sektöründe lider bir marka olan Karel, özellikle PBX ürünleriyle dikkat çekmektedir. Zaman içerisinde farklı alanlardaki ürünleriyle de piyasadaki yerini sağlamlaştıran Karel, elektronik sistem üreticisidir. Aynı şekilde beyaz eşya alanında da faaliyetlerini göstermektedir.

Karel firmasının destek hattı da bulunmaktadır. Karel’in çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcilerine bağlanabilir ve sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Karel çağrı merkezi için 0850 252 55 75 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *